Rozdáváme radost

Naše třída se i v letošním roce zapojila do charitativní akce Krabice od bot. Každý žák přinesl malý dárek nebo finanční částku. Děkujeme naší paní učitelce, že taky  dárky do krabice přinesla. V úterý 29. listopadu jsme společně zabalili krabici pro holku a krabici pro kluka. Děti by jinak pod stromečkem nic nenašly. Společný čas u balení krabic jsme si užili a na balení krabic  jsme si dali záležet. Tyto vánoční dary jsme předali paní učitelce Králové, která má akci na starost. Kromě přinesených dárků jsme ještě za celou třídu vybrali pěkných 2 000,- Kč. Těší nás, že i my dovedeme rozdávat radost a někomu zpříjemníme Vánoce. (Společná práce žáků v hodině českého jazyka při procvičování slohového útvaru ZPRÁVA)

A jak celou charitativní akci vidí páťáci?

Tato charitativní akce se mi moc líbí, protože si myslím, že by měl každý dostat na Vánoce aspoň jeden dárek. (Elen)

Určitě budou mít děti radost, protože kdyby takový dárek dostal nějaký žák páté třídy, určitě by ho to potěšilo. (Karin)

Akci mám rád a myslím si, že by se měla podporovat, je to na dobrou věc. (Adam)

Podle mě je to super aktivita, kde všichni můžou udělat něčím a někomu radost. (Radek)