Registrace do nového ročníku Logické olympiády finišuje

log

Milí žáci, milé děti i milí rodiče z MŠ,

již jen pouhý 1 den zbývá všem zájemcům o registraci do soutěže Logické olympiády. Je to jedna z mála soutěží, která probíhá on-line. Neváhejte a přihlaste se na www.logickaolympiada.cz. Již třináctý ročník soutěže pořádaný organizací Mensa ČR je určen pro všechny děti ve věku od 3 do 20 let. Nominační kolo se blíží a na registraci již zbývá pouhý 1 den. Vše se uzavírá 30. 9. ve 23:59. Poté už registrace není možná.

Stačí se registrovat na www.logickaolympiada.cz (se souhlasem tvých rodičů). Nominační kola budou probíhat on-line, doma na tvém počítači:

kategorie A: žáci prvního stupně základních škol (3. – 5.třída) ve dnech 1. – 7. října 2020

kategorii MŠ, A1, A2: mateřské školy a 1. a 2. ročník základní školy ve dnech 22. – 28.  října 2020 

Těším se na přihlášené.

M. Miklová