Přírodní vědy v Experimentáriu

V Experimentáriu Střední průmyslové školy v Otrokovicích jsme zažili opět zajímavé dopoledne. Při dnešní návštěvě jsme se zlepšovali v logickém uvažování, představivosti, pozornosti, ověřovali si matematické schopnosti a procvičovali počty. Vyzkoušeli jsme si jednoduché i složitější dřevěné hlavolamy, skládačky, hry, tangramy a stavebnice pro rozvoj matematické gramotnosti. Geometrické hlavolamy nás zabavily, ale i potrápily a prověřily naši trpělivost. Při návštěvě přírodovědné expozice jsme si vyzkoušeli složit lidské tělo na plastických modelech, procvičili lidské smysly, zopakovali kostru člověka a fonendoskopem poslouchali ozvěny našeho srdce.

Program se nám všem líbil a každý si v něm pro sebe našel určitě něco zajímavého.

Pozvánka pro žáky, pro rodiče, pro zájemce na Noc alchymistů, čtvrtek 8. listopadu 2022, 16:30 – 19:00, přijďte se podívat, jak může být věda zajímavá, interaktivní a hravá.