Plavecký výcvik

Termíny:

• září – 7.9., 14.9., 21.9.
  • říjen – 5.10., 12.10., 19.10.,
  • listopad – 2.11.,9. 11, 13.11. ( pondělí), 15.11. ( středa)
  • S sebou: ( podepsanou plaveckou čepici  – přední část HŮLKOVÝM PÍSMEM KŘESTNÍ JMÉNO),plavky, plavecké brýle – vše uloženo v igelitové tašce
  • Dále: ručník, sprchový gel, hřeben. Děvčata poprosím o vysoké vyčesání vlasů ( bez sponek)
  • Svačina: Po skončení výuky plavání děti mohou posvačit  -předpokládám, že u bufetu v lázních. Po návratu do školy půjdeme na oběd.
  • Odjezd autobusu: Sraz u školy 7.20hod. , odchod od školy k autobusu 7,30 hod. Děti si z ranní družiny vyzvednu.
  • Příjezd autobusu: okolo 11.05 hod.
  • Výuka: Po dobu plaveckého výcviku bude upraven rozvrh hodin. Výuka TV bude nahrazena hlavními předměty ČJ, M, popřípadě jinak podle aktuální potřeby. Ve čtvrtek budeme mít podle rozvrhu 4. vyučovací hodiny, což pokryje plavecký výcvik.
  •                  Rozvrh platný po dobu konání plaveckého výcviku dostanou děti v pondělí. Na webu je uveden celoroční rozvrh hodin.
  • Všechny věci, pomůcky řádně podepsané!