Plavecký výcvik – testování pokračuje

plavani

Vážení rodiče,

Od 13. 9. 2021 nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.

Povinnost prokázání negativního testu, prodělaného onemocnění nebo ukončení očkování proti covid-19 při vstupu do bazénu (plavání) podle MZDR stále platí.

Máme  zajištěno testování žáků, které umožní žákům bezproblémový vstup na plavecký výcvik. Využijeme možnosti testování zdarma v rámci zdravotního pojištění, kdy má každý občan nárok na testování 4x antigen-test/měsíc s certifikátem a 2x PCR test s certifikátem.

Testování žáků před plaváním proběhne v pondělí  dopoledne ve škole atg testem (stěr z úst). Dítě musí mít u sebe kartičku pojištěnce (alespoň kopii).

Pokud budete žáky nechávat testovat sami, je třeba přinést v úterý ráno platný certifikát o testování.