Pátek 20. 11.

SLAB 3
PS 13
Dnes se nám hezky pracovalo, zahájili jsme pomalu, povídali si, odevzdali složky,  psali, slavnostně předali Slabikáře. V písankách to vypadá líp, než jsem očekávala, rodičům posílám POCHVALU.
Slabikář jsem dětem rozevřela na s. 2 – 3 až na vazbu a vyhladila. Prosím, abyste dětem v dalších týdnech takto pomáhali na nových stránkách. Nemusíte se bát, Slabikář se nerozpadne (je lepený i sešitý). Doporučuji to proto, aby se později  dětem Slabikář nezavíral, nebo by se jim do něho špatně psalo, skládalo,  kreslilo. Proto nesmíme „zlomit“ první stránky.
Slavnostní odemykání starodávným klíčem a předávání Slabikářů proběhlo v atmosféře očekávání, s dodržováním všech hygienických opatření. Děkujeme paní Gregůrkové za dobroty i panu Gregůrkovi za donášku :).
Děti si dnes odnesly školní složky s písmeny, prosím o doplnění probraných písmen a slabik. Materiály, které jsou ještě doma, budeme vybírat postupně, dám vždy vědět.
Přeji Vám krásný odpočinkový víkend. HK
Na pondělí:
školní složky s písmeny (všechna nová písmena a slabiky uspořádané)
eurosložka se všemi ČT listy (jen ČT list 23, 24 nevyplněný – uděláme ve škole, vložit prosím do Pošty)
Slabikář (ŽA, M ve škole)