Okrskové kolo recitační soutěže

Okrskové kolo recitační soutěže se uskutečnilo v úterý 15. března 2022 v Základní škole Mysločovice, kde naši školu reprezentovaly čtyři žákyně. Soutěže se zúčastnili žáci postupující ze základních škol z Mysločovic, Velkého Ořechova, Malenovic, Sazovic a Tečovic. Bylo to milé dopoledne plné emocí, rýmů, veršů a dramatických textů.  Porota velmi ocenila úroveň projevu všech soutěžících. I přes velkou konkurenci naše děvčata získala jedno první a jedno druhé místo. V kategorii 2. a 3. třída zvítězila Valérie Večeřová, v kategorii 4. a 5. třída se na druhém místě umístila Anežka Zívalíková. Obě děvčata postupují do okresního kola. Na nepostupových místech se ve svých kategoriích umístily Amálie Kundrátková a Karin Dubovská.

Děkujeme všem zúčastněným žákyním naší školy za vzornou reprezentaci.

Okresní kolo recitační soutěže se uskuteční v pondělí 21. března 2022 v Domě dětí a mládeže Matýsek Napajedla. Valérii i Anežce blahopřejeme a přejeme hodně štěstí!

Marta Miklová