Logická olympiáda 2021

Vážení rodiče a milí žáci,
tyto řádky jsou určeny především Vám (Vašim dětem), kteří rádi přemýšlíte trochu jinak. Vám, kteří často a rádi objevujete vlastní postupy. Vám, kteří máte pocit, že ve Vás dříme talent, který ještě nikdo neobjevil a teď je čas ho předvést. Nebo už se to ví a Vy byste se rádi porovnali s podobnými nadšenci mimo naši školu. V posledních letech se vždy účastnilo několik desítek dětí z naší školy a školky!

Poslední dva dny zbývají zájemcům o přihlášení do soutěže Logické olympiády.
Registrace končí 30. 9. 2021. Soutěž pořádaná organizací Mensa ČR je určena pro všechny děti od 3 do 20 let, soutěží se online.

Zapoj se, je to snadné!

• na www.logickaolympiada.cz zvol „vstup do soutěže“ -> „chci se zaregistrovat“
  • vyplň požadované údaje
  • přihlas se pomocí registračních údajů, které Ti přijdou na e-mail (nejdřív je ale třeba, aby Tvůj zákonný zástupce odsouhlasil použití Tvých osobních údajů)
  • do diáře si zapiš termín soutěže
  • v uvedeném termínu (obvykle je to 5 dní) se přihlas do svého účtu a vypracuj test

Tvé výsledky nemusí vidět nikdo jiný.

Samozřejmě i škola bude ráda, když uvidí, jak sis vedl/a, ale rozhodnutí je na Tobě.

Pokud si s něčím ohledně soutěže nebudete vědět rady, obracejte se na svoje paní učitelky.

Marta Miklová