Logická olympiáda 2020/2021

log

I letos mají žáci základní školy i děti ze školy mateřské možnost zúčastnit se Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Jedná se o soutěž, která nevyžaduje naučené znalosti, ale schopnost samostatně, kreativně a pohotově uvažovat.

KAŽDÝ soutěžící se musí opět registrovat na www.logickaolympiada.cz. nejpozději do 30. září 2020 a pak už se může těšit na základní kolo, kde vyplní v průběhu měsíce října krátký online test. Registrace z minulých let nejsou platné! Další informace o Logické olympiádě 2020 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže a také v přiložených PDF souborech.

Nejlepší řešitelé postoupí do velkého finále, které se bude konat 30. 11. 2020 v Míčovně Pražského hradu.

Případné dotazy vám zodpoví paní učitelka Miklová, kterou můžete kontaktovat na pracovním e-mailu miklova@zstecovice.cz.

Přejeme hodně úspěchů.