Dobročinná sbírka Krabice od bot

Žáci naší školy se svými rodiči i pedagogové se letos podruhé připojili k celosvětové sbírce Krabice od bot. I když byl systém rezervace dárků tentokrát trochu složitější (bylo nutno si dárek vybrat na internetu a zadat přihlašovací údaje), přispěli jsme 27 krásně zabalenými dárečky. Krabice byly předány ve čtvrtek 28. listopadu na sběrné místo ve Zlíně – Prštném, odkud budou dále distribuovány. Diakonie Českobratrské církve evangelické vybrala potřebné děti zejména v azylových domech a sociálně vyloučených lokalitách. Těší nás, že bude obdarováno 27 dětí, které se z různých důvodů nemají tak dobře jako my.

Děkuji všem rodičům, kteří si našli čas a se svými dětmi nachystali překvapení do krabice – Krabice :)
Přeji Vám pohodový adventní čas.

Hana Králová, organizátorka sbírky