Děti, hlasujte v anketě SUK!

suk-anketa-2021

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje 29. ročník Ceny za literaturu pro děti a mládež „Suk – čteme všichni“ na podporu čtenářské gramotnosti. Cena dětí je udělována na základě ankety, v níž hlasují sami dětští čtenáři. Hlasování probíhá ode dne vyhlášení do 28. února 2022 včetně.

Cílem celé akce je upozornit pedagogickou i ostatní veřejnost na nové tituly v oblasti literatury pro děti a mládež. Anketa je pojmenována po Františku Václavu Sukovi, předním pedagogovi a zakladateli Sukovy studijní knihovny literatury pro mládež.

Nezapomeňte hlasovat, která kniha vydaná v roce 2021 se vám nejvíce líbila!

Cena za literaturu pro děti a mládež „Suk – čteme všichni“ za rok 2021 na podporu čtenářské gramotnosti | NPMK

Marta Miklová