školáci

Vážení rodiče a milé děti,

prázdniny utekly jako voda a už se blíží škola. Už vás slyším, že se vám vůbec, ale vůbec nechce… Zase učení…

Doufám, že jste si naplno odpočinuli a načerpali novou energii a sílu do nového školního roku! Těším se na vaše zážitky a hlavně na naše společné chvíle, které naplníme prozkoumáváním všeho kolem nás a zejména přírody, která je pro nás velmi důležitá a stále hodně tajemná!!!

Už jste opravdu třeťáci a to znamená, že se zase o něco více naučíte. A pokud budete  pracovat s nadšením, čeká nás společně spousta nečekaných překvapení. Do nového školního roku vykročte tou správnou nohou a v září vzhůru novým dobrodružstvím. Zažijeme dny plné nových zážitků, vědomostí a hlavně pohody i zábavy.

Co nás čeká – co je důležité vědět:

V pondělí 2. září začíná škola, moc se na vás těším. Všichni se sejdeme nejpozději v 7:40 hodin ve žluté třídě. Nezapomeňte si vzít úsměv a dobrou náladu, klíček od šatní skříňky a čip. Přezůvky, aktovku a kufřík nechte ještě doma. Vyučování končí v 9:25 a poté buď odejdete do školní družiny nebo domů s lístečkem, že můžete odejít sami domů (podepsaný od rodičů)!!!

Od úterý nosí děti do školy aktovku, přezůvky, svačinu (školní svačiny budou od pondělí 9. 9.), pití, plně vybavený penál. Ve středu jedeme na první plavání. Celý týden budeme mít třídnické hodiny a aktivity na adaptaci nového pedagoga a stmelení kolektivu (ve třídě nám přibude nový žák). Vše důležité probereme na třídních schůzkách, připravte si dotazy.

Ve čtvrtek a  v pátek se budeme vyučovat podle rozvrhu, který je po dobu plaveckého výcviku upraven – obdržíte ho v úterý, ať se na další dny můžete řádně připravit!

Na pondělí se hezky se vyspěte, ráno brzy vstaňte a do školy s úsměvem vyražte – už se na vás mooooc těšíme i s paní asistentkou!!!

Krásný první zářijový týden v novém školním roce! Marta Miklová