Aktuálně ze třídy

logo_festival_iq_play

Milí páťáci, milí rodiče,

doufám, že jste si jarní prázdniny všichni užili, odpočinuli jste si od výuky, užili si zimních radovánek a načerpali nové síly do další školní práce. Dny se nám prodlužují, únor se přehoupl do své druhé poloviny a za chvilku budeme vítat jaro, bude to veselejší. Zítra se na vás těším!

V úterý 21. února oslavíme Mezinárodní den mateřského jazyka, čeká nás projektová výuka.  Můžete mě ohromit nějakým zajímavým faktem a kdo ví, třeba si tím vysloužíte jedničku. A protože k nejkrásnějším projevům každého jazyka patří vyprávění, pohádky a básně, tak naše výuka vyvrcholí třídním kolem recitační soutěže. Všichni máte krásné básničky a já jsem moc zvědavá, kdo podá nejlepší výkon. Vybereme dva, tři zástupce za třídu, kteří postoupí do pátečního školního kola.

Ve čtvrtek navštívíme ve Zlíně 7. ročník Festivalu IQ Play, který se koná v Kolektivním domě. Cílem návštěvy festivalu bude rozvoj kreativity, logického myšlení a určitě i zábavy. Poté se přemístíme do zlínské knihovny, kde se uskuteční výuka českého jazyka a vlastivědy.
S sebou: batůžek, svačina, pití, poznámkový blok, psací potřeby
Sraz před školou ráno v 7:00 hodin.

V pátek proběhne školní kolo recitační soutěže.

Přeji všem klidný a příjemný týden.

Marta Miklová