Změna v odebírání svačin v ZŠ

stažený soubor

Vážení rodiče,

prosíme o vaše vyjádření k úpravě odebírání svačin. Dle pamlskové vyhlášky musíme zajistit přísné výživové normy. Dojde proto ke zdražení svačiny na 12 Kč. V jídelníčku se objeví tmavé nebo celozrnné pečivo, více druhů pomazánek, kvalitní mléčné výrobky a šunka, ke každé slané svačině musí být zelenina….

V případě, že se k odběru svačin přihlásí dostatek dětí, poprosíme Vás o následující úpravy a zároveň Vás budeme informovat na webových stránkách školy:

Od listopadu nebudeme vybírat peníze v hotovosti, ale strhnou se v rámci inkasa – obědy + svačiny. To znamená, že rodiče, kteří dosud platili hotově za stravenky, si musejí zřídit povolení k inkasu u své banky s dostatečným limitem a doklad předat vedoucí školní jídelny. Pro ostatní by to znamenalo pouze navýšení limitu inkasa.

Odhlašování  svačin bude stejné jako v případě obědů – pokud si odhlásíte oběd SMS zprávou do 7,30 hodin na tel. č. 775 059 097, odhlásíte zároveň s tím i svačinu. V případě, že to nestihnete, můžete si první den nepřítomnosti dítěte ve škole,  vyzvednout  oběd i svačinu v jídelně.  

Návratku, prosím,  odevzdejte třídní učitelce  v pondělí  16. 10. Děkuji.

…………………………………………………………………………………….Návratka…………………………………………………………………………………

Jméno dítěte ……………………………………………………………

Mám    X     nemám zájem odebírat svačiny ve škole.                                     Podpis rodičů………………………………………………