4. třída – Anglický jazyk

Aj 8. – 12. 10.

Probrané učivo:
Učebnice po str. 13. Pracovní sešit po str. 15 Umíme slovíčka chapter 1 – 5; osobní zájmena a přivlastňovací zájmena – zápis v sešitě. Učíme se číst články v učebnici str.12/1 a 13/4.
Příští týden začneme Chapter 6.

Aj 1. – 5. 10.

Probrané učivo:
Učebnice po str. 11. Pracovní sešit po str. 13 Umíme slovíčka chapter 1, 2, 3, 4; osobní zájmena a přivlastňovací zájmena – zápis v sešitě. Učíme se časovat sloveso TO BE.
Příští týden začneme Chapter 5.
>PROCVIČOVÁNÍ OSOBNÍCH ZÁJMEN<

Aj 24. – 27. 9.

Probrané učivo:
Učebnice po str. 9. Pracovní sešit po str. 9/5. Umíme slovíčka chapter 1, 2, 3; osobní zájmena a přivlastňovací zájmena – zápis v sešitě. Učíme se časovat sloveso TO BE.
Příští týden si napíšeme zkušební závěrečný test 1. lekce.

Platba za English Club

Vážení rodiče, z důvodu nižšího počtu zapsaných žáků je letošní poplatek 900 Kč za pololetí. Můžete jej uhradit u ředitelky školy.
Děkujeme za pochopení.

Aj 17. -21. 9.

Probrané učivo:
Učebnice po str. 7. Pracovní sešit po str. 7. Umíme slovíčka chapter 1, 2; osobní zájmena a přivlastňovací zájmena – zápis v sešitě. Učíme se časovat sloveso TO BE.
>PROCVIČOVÁNÍ TO BE<

Vážení rodiče, ještě máme volná místa v kroužku English club. Pokud nenaplníme kapacitu, musíme ho zrušit. Stále se můžete hlásit u třídní učitelky nebo paní ředitelky. Děkuji.

Aj 10. – 14. 9.

Probrané učivo:
Učebnice po str. 5. Pracovní sešit po str. 5. Umíme slovíčka chapter 1, osobní zájmena a přivlastňovací zájmena – zápis v sešitě.