Milé děti, milí rodiče, vítejte na stránce naší třídy.

Prázdniny se chýlí ke konci a pomalu se chystáme zpět do školních lavic. Už se na vás moc těším, na vaše prázdninové zážitky a prožitá dobrodružství. Věřím, že i vy se těšíte na své kamarády a na spoustu nového, co nás ve TŘETÍ třídě čeká.

hvězda

Mgr. Lucie Hradilová
hradilova@zstecovice.cz

SEZNAM POMŮCEK PRO 3. ROČNÍK

• aktovka
  • přezůvky (nejlépe s uzavřenou patou, bílá podrážka)
  • obaly na učebnice, pracovní sešity a sešity
  • pouzdro – pero 2ks (tornádo, stabilo – ne mazací), tužka č.1, č.2, č.3, pastelky a fixy v základních barvách, kružítko
  • pravítko 30 cm, trojúhelníkové pravítko s ryskou
  • kelímek na pití

Výtvarné potřeby: (umístěné v kufříku/krabici, vše řádně podepsané)

• vodové barvy, temperové barvy, voskovky, kelímek na vodu, hadřík, zástěra nebo staré triko, kulatý štětec č. 4, 8, plochý štětec č. 8, 12, plastelína, tuš, tuhé lepidlo v tyčince – 2ks, tekuté lepidlo – Herkules, nůžky, sada barevných papírů – ne samolepící, igelitová podložka na lavici – ubrus

Potřeby na tělesnou výchovu: (umístěné v látkovém pytlíku, vše podepsané)

• cvičky nebo tenisky se světlou podrážkou, tričko, kraťasy (do tělocvičny), tepláková souprava, tenisky na venek

VŠECHNY VĚCI, POMŮCKY ŘÁDNĚ PODEPSAT!

Sešity, pracovní sešity a výkresy objednává škola – žákům rozdáme na začátku školního roku – přibližné náklady cca 900,- Kč.

Od prvního týdne v měsíci září bude probíhat plavecký výcvik v Městských lázních Zlín. Plavecký výcvik je součástí ŠVP. Kdo se ze zdravotních důvodů nemůže plaveckého výcviku účastnit, přinese na začátku nového školního roku potvrzení od lékaře. Bližší informace podám na začátku školního roku.

Děkuji za spolupráci a přeji Vám i dětem pohodové prázdniny.

Mgr. Lucie Hradilová

Novinky z naší třídy