Naše úspěchy

Úspěch ve výtvarné soutěži

Ve školním roce 2016/2017 vyhlásil Zemský hřebčinec Tlumačov výtvarnou soutěž, které se zúčastnili žáci 1. třídy s paní učitelkou Krutilovou. Máme radost, že jejich práce byly vybrány a oceněny. Gratulujeme těmto žákům:

Denis Družbík, Lada Karlíková a Alice Ondíková.

Vynikající Katka

Naše žákyně 4. třídy Kateřina Kučerová se probojovala do krajského kola Logické olympiády. Tam ve velké konkurenci nejen obstála, ale obsadila nádherné druhé místo. Kačko, blahopřejeme a děkujeme.

Koumáci slaví svůj úspěch

Je to tady!
Vyhodnocení čtvrtého a posledního kola základní části soutěže Pohár vědy Neuron 2015.
Netrpělivě jsme čekali, jak porota složená z lektorů Katedry didaktiky fyziky Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze ohodnotí naše poslední řešení úkolu.

A už známe konečné vyhodnocení.
Do mezinárodního finále postupuje 6 týmů z celé České republiky.

• Náš tým se umístil na 4. místě.
  • Za Českou republiku jsme na osmé příčce z 68.
  • S celkovým počtem bodů 366.

Zde se můžete podívat na výsledkovou listinu
Tým Koumáků:  Klára Večeřová, Kristýna Stojarová, Barbora Skácelová, Klára Hyánková, Jáchym Koutný, Viktor Zindler
Děkujeme za pomoc těmto kamarádům: Elišce Šlosárkové, Katce Kovářové, Míši Kovářové, Edovi Petrů, Elišce Hájková

Mimořádné pedagogické aktivity učitelů

• Vytváření a výroba vlastních pomůcek
  • Spolupráce s DDM Astra, Krajská knihovna FB Zlín, Spolupráce se ZUŠ Malenovice
  • Vystupování kroužků na akcích města Zlína
  • Příprava a účast žáků na soutěže
  • Účast s úspěchy žáků v soutěžích oblastního a okresního významu
  • Příprava žáků k přijímacím zkouškám na střední školy
  • Spolupráce s okolními školami- výsledky vzdělávání našich žáků po přestupu na II. stupeň ZŠ jsou pravidelně konzultovány, žáci po adaptaci nemají potíže, někteří jsou dokonce úspěšní v dalším studiu a reprezentují školu v soutěžích

Účastníme se s úspěchem těchto soutěží

• VÝTVARNÁ SOUTĚŽ            Tečovická paleta, výtvarné soutěže vyhlašované organizacemi
  • MYSLIVECKÁ SOUTĚŽ         Zlatá srnčí trofej
  • PLAVECKÁ SOUTĚŽ             O stříbrný věnec
  • EKOLOGICKÁ SOUTĚŽ         Poznej a chraň
  • RECITAČNÍ SOUTĚŽ             Okrskové kolo
  • RECITAČNÍ SOUTĚŽ              Soutěž škol Pohořelice
  • MATEMATICKÁ SOUTĚŽ     Cvrček, Klokánek
  • RECYKLOHRANÍ                   Tématické úkoly, sběr baterií, elektrozařízení

Naši žáci vcelku úspěšně skládají zkoušky na víceletá gymnázia a jazykové školy.