Jarmark se vydařil

ikonka_jidelna

Jarmark se vydařil

Devátý ročník Tečovského vánočního jarmarku se uskutečnil v pátek 8. prosince 2017 odpoledne a navečer na návsi v Tečovicích a opět jsme se mohli radovat z velké účasti návštěvníků. Na organizaci jarmarku se již tradičně podíleli obecní úřad Tečovice a jeho kulturní komise, ZŠ a MŠ Tečovice a Tečovské folklórní sdružení. Součástí bohatého programu bylo vystoupení dětí z mateřské a základní školy Tečovice, prodejní jarmark dětí a žáků ZŠ a MŠ Tečovice, živý betlém pana Vojtěch Molka z Lidečka,  posezení u cimbálové muziky Linda, vystoupení ženského a mužského pěveckého sboru z Tečovic, zdobení perníčků, malování na obličej, stánky se zabijačkou, vánočním punčem, svařákem, medovinou, řemeslnými výrobky, rozsvícení obecního vánočního stromu a další. O tom, že se jarmark vydařil, svědčí bohatá fotogalerie na internetových stránkách základní a mateřské školy Tečovice. Snímky si můžete prohlédnout ZDE.

http://zstecovice.cz/tecovsky-vanocni-jarmark-3/

http://zstecovice.cz/vystoupeni-s-cimbalovou-muzikou-linda/