Tečovské hody s voděním berana

Tecovice-hody-2017

Milí rodiče,

dovolujeme si Vás a Vaše děti pozvat do hodového průvodu v sobotu 14. 10. 2017. Sraz bude ve 12.00 hod. u Obecního úřadu. 

Máte-li zájem se s dětmi průvodu zúčastnit a zapůjčit si kroje pro děti, řekněte to prosím paní učitelkám ve třídách. Následně si je pak budete moci vyzvednout během pátku 13. 10. v MŠ. Vrátit je můžete čisté a vyžehlené do pátku 20. 10. 2017.

Jako každý rok je zajištěn koňský povoz , na kterém většina dětí může absolvovat celou pochůzku s voděním berana. Pro děti i ostatní účastníky je zajištěno občerstvení a čaj. Pro děti i něco sladkého na zub :) Provádí se obchůzka po celé obci, trvá cca  do 17 hodin. Děti můžou skončit dříve, záleží jak to budou zvládat.

Za bezpečnost dětí v průběhu celého průvodu odpovídají rodiče.