Škola v přírodě

léto

Vážení rodiče,

připravujeme školu v přírodě. Na základě předložených informací prosím o závaznou přihlášku. Sledujte, prosím, webové stránky, kde budeme postupně uveřejňovat další informace.

Místo konání:  horský hotel Jelenovská, Jelenovská 99, 766 01 Valašské Klobouky

Termín konání: 18. – 21. 6. 2018

Cena: 1 600 Kč

V ceně pobytu je ubytování, plná penze (5 x denně), pitný režim, doprava, výlet na Čertovy skály (v případě nepříznivého počasí vstupné do Muzea ve Valašských Kloboukách), využívání hotelového bazénu, cestovní pojištění vč. pojištění proti storno poplatkům. Pojištění storno poplatků znamená, že při neúčasti žáka na pobytu ze zdravotních důvodů mu (zákonným zástupcům) bude na základě lékařské zprávy a dalších potřebných podkladů k pojistné události vrácena pojišťovnou částka ve výši 80% z celkové ceny pobytu. K vyřízení této pojistné události je nutná součinnost rodičů, školy a CK.

Prosím o vyplnění a platbu 1. zálohy do 10. listopadu. Peníze převezme třídní učitelka. Děkujeme.

Závazně přihlašuji své dítě …………………………………., rodné číslo ……………………………..

Posílám částku 1000 Kč jako zálohu na školu v přírodě.

Podpis zákonného zástupce…………………………..