Řešte úlohy logické olympiády – kategorie A

logicka_olympiada_logo

Soutěžní úlohy pro kategorii A: 3. – 5. třída ZŠ můžete řešit ve dnech 1. – 7. října 2018

Do soutěže vstoupíte na stránce „Vstup do soutěže“ po zadání Vašeho emailu a hesla, které jste obdrželi emailem po registraci. Pokud přístupové heslo nemáte, vyžádejte si nové na stránce  Vstup do soutěže / Zapomněl jsem heslo. Každý, kdo je zaregistrovaný, samozřejmě může soutěžit. Chyby v emailech opravíme, s přihlášením pomůžeme a rádi poradíme i s dalšími dotazy.

K samotnému testu se dostanete po přihlášení kliknutím na odkaz vpravo nahoře „Vypracovat test“.  Na vyřešení soutěžních úkolů máte 30 min. Neodbíhejte od počítače!!!!  Po spuštění on-line testu jej nelze přerušit!

Pak už můžete začít řešit soutěžní úkoly. Správná odpověď se vybírá myší a po kliknutí se orámuje modře. Na další otázku se přesunete tlačítkem „Další“.  Pokud se chcete vrátit k předchozí otázce, stiskněte „Předchozí“. Tlačítko „Ukončit test“ se zobrazí až u poslední otázky a použijete ho, až když máte opravdu všechny otázky hotové. Po uplynutí času se test ukončí automaticky a Vaše výsledky budou samozřejmě uloženy.

Přeji hodně štěstí při řešení úloh.

Mgr. Marta Miklová