Přehled plánovaných akcí MŠ

kal

Březen

Plavání                                                                            1. 3.

Workshop pro předškoláky                                    7. 3.

Plavání                                                                           15. 3.

Návštěva Zlínské knihovny – třída Srdíček      16. 3.

Návštěva Zlínské knihovny – třída Berušek     20. 3.

Vynášení Morény                                                        21. 3.

Plavání                                                                            29. 3.

Rytmická show                                                            29. 3.

Návštěva školní knihovny – třída Srdíček         30. 3.

Canisterapie                                                                 31. 3.

Nos s Andersenem – předškoláci                         31. 3.

Návštěva školní knihovny – třída Berušek

Zdravý úsměv 5. lekce

Duben

Divadlo Šikulka                                                             3. 4.

5. lekce projektu Zdravý úsměv                             4. 4.

Návštěva 1. třídy ZŠ – třída Srdíček                      5. 4.

Zápis do ZŠ – předškoláci                                         6. 4.

Malá scéna Zlín Rákosníček a jeho rybník         7. 4.

Návštěva Slunečnice s velikonočním tvořením 11. 4.

Plavání                                                                              12. 4.

Jarní fotografování                                                       25. 4.

Plavání                                                                              26. 4.

Květen

Zápis do MŠ                                                                      2., 3. 5.

Besídka ke Dni matek                                                      15. 5.

Ukázka netradičních hudebních nástrojů               23. 5.

Plavání                                                                                   10. 5.

Plavání                                                                                   24. 5.

Červen

Rozloučení s předškoláky