Předškoláci

předškoláci

Přípravný kroužek pro předškoláky proběhl v březnu zatím dvakrát, děti se seznámily se školním prostředím. Zaměřili jsme se na aktivity k rozvoji zrakového a sluchového vnímání, matematických představ, grafomotoriky a řečových dovedností. Doplnili jsme hravé pracovní listy zaměřené na geometrické tvary a labyrinty.

Na třetím setkání jsme trénovali grafomotoriku – dolní oblouky, početní představy – první, druhý, poslední a vybarvení podle návodu.

V posledním kroužku předškoláků jsme se zaměřili na předmatematické představy, procvičili jsme číselnou řadu v rozsahu první desítky, poznávali jsme více, stejně, méně, první, poslední apod. V pracovním listu jsme spojením čísel 1 – 9 vytvořili obrázek.