Informace k zahájení školního roku 2018/2019

images (1)

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU  V PONDĚLÍ 3. 9. 2017 v 7.45 hod. V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ škola se otvírá                               v 7.25 hod. vyučování začíná                         v 7.45 hod. Školní družina           …

Číst dál →

Stříbrný věnec – plavecká soutěž

plavani

Ve čtvrtek 21. 6. se konala plavecká soutěž SRŘÍBRNÝ VĚNEC ve Zlíně. Této plavecké soutěže se každoročně účastní žáci 3. ročníku. Letos nás reprezentovali  žáci: Jan Hefka, Petr Dojčar, Jakub Cigánek, Anežka Vlčková, Daniela Jabůrková a Veronika Sedláčková. Závodilo se v těchto disciplínách – 25 m prsa, 25 m znak, 25 m kraul a  štafety….

Číst dál →

Organizace posledního týdne

images (1)

Vyučování pondělí – čtvrtek 25. – 28. 6. je podle rozvrhu. Odpadá pouze odpolední vyučování 4. a 5. ročníku. Družina je do 16,00 hodin. V pátek končí vyučování v 9,25. Žáci mohou odcházet domů, popřípadě počkají ve družině na oběd v 11,30. Délku provozu školní družiny oznámíme. Zatím zjišťujeme zájem. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Škola v přírodě

images (1)

Výuka žáků naší školy probíhala ve dnech 11. – 14. 6. na škole v přírodě, a to v překrásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů, v malebném údolí s jezerem – na Všemině. K velmi zdařilým aktivitám jistě patřila návštěva ranče, koupání, stezka odvahy, diskotéka a opékání špekáčků. Pěkné zážitky umocnilo i sluníčkové počasí a vstřícné chování všech zaměstnanců…

Číst dál →

Přírodovědná soutěž v Sazovicích

images (1)

Čtvrtého ročníku Přírodovědné soutěže v Sazovicích se zúčastnilo 6 žáků naší školy. Soutěž se konala v pátek 25. května a byla pořádána ve spolupráci se členy místního Včelařského kroužku a Mysliveckého spolku Háj Mysločovice. Naši školu reprezentovali Adam Navrátil, Daniel Kunst a Daniela Jabůrková z 3. třídy, Adam Frolka, Michal Štika a Anna Vykoukalová ze 4. třídy….

Číst dál →