Divadelní předplatné

divadlo

Vážení rodiče, děti ze školní družiny dostaly nabídku do divadla spolu s návratkou. Prosím o vyplnění a odevzdání do pátku 21. září. Peníze (320,- Kč) stačí poslat do 12. října. Děkuji.     M. Vaďurová Nabídka předplatného nejmenšího diváka Městské divadlo Zlín – hrací den středa 14,30 – sk. 13 Představení: Jů a Hele: Veselá pouť…

Číst dál →

Aktuální informace

[ File # csp2633207, License # 1824037 ]
Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Can Stock Photo Inc. / Molka

Chválím všechny děti, které v minulém týdnu pracovaly aktivně a snažily se plnit zadané úkoly. Prosím o důslednější kontrolu přípravy do školy (učebnice, pracovní sešity, penál, pomůcky…). Některé děti stále nemají obalené učebnice a pracovní sešity. Prosím doplňte. Do konce září opakujeme učivo ze 4. ročníku. Pokud někdo hodně zapomněl, musí ještě docvičovat doma (písemné…

Číst dál →

Aktuální informace

images6NBI3C4O

Vážení rodiče, děkuji za účast na třídních schůzkách, spolupráci, Vaše podněty i připomínky. Ráda jsem všechny viděla. Od tohoto týdne se již učíme podle platného rozvrhu. Většina dětí si již přinesla všechny potřebné věci do třídy. Kdo ještě něco shání, prosím doručit co nejdříve. Prosím pomoct dětem s registrací do Logické olympiády 2018. Všechny moc…

Číst dál →

Co potřebujeme v družině

16699666-stastne-deti-si-hraji

Milí rodiče, pošlete prosím v průběhu září do družiny krabici papírových kapesníků – budou se časem určitě hodit :). Dále prosíme rodiče, kteří mají možnost získat papíry na kreslení (stačí z jedné strany čisté), aby tak činili kdykoliv a v jakémkoliv množství.  Pro pobyt na školním hřišti děti potřebují láhev na pití (pokud s sebou nemají)…

Číst dál →

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2018

Logická olympiáda

Registrace do Logické olympiády 2018 Zveme všechny děti k účasti v soutěži Logická olympiáda 2018. Každý soutěžící se musí do 30. září registrovat na www.logickaolympiada.cz! Každý, kdo chce soutěžit, se musí nejpozději do 30. září 2018 zaregistrovat pod svou e-mailovou adresou. Registrace z minulých let nejsou platné! Celý proces je velmi jednoduchý a nezabere více než…

Číst dál →

Přerušení dodávky el. energie

Vykřičník

Vážení rodiče, oznamujeme, že ve čtvrtek 6. září v době od 7,30 – 15,30 hodin dojde k přerušení dodávky elektrické energie. Provoz MŠ i ZŠ zůstane zachovaný. Obědy budou vydávány formou studené kuchyně. Prosíme cizí strávníky, aby si zrušili obědy na tento den. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

První školní týden

images

Vítejte po prázdninách opět ve škole! Milí páťáci, doufám, že jste si všichni užili bezvadné prázdniny a vrátíte se mi opálení, odpočatí a natěšení na spolužáky a nové vědomosti. Těším se na vaše vyprávění! Nový školní rok začínáme v pondělí 3. září 2018. Sejdeme se ráno v 7,15 hodin v ranní školní družině. Přivítáte u…

Číst dál →

Poplatek za ŠD – změna

Vykřičník

Pozor, změna!!! Vážení rodiče, mění se termíny splatnosti poplatku za školní družinu. Poplatek 500,- (250,-) – na 1. pololetí splatnost do konce října, na 2. pololetí do konce února. číslo účtu školy: 27-3961180227/0100 do zprávy pro příjemce uveďte: ŠD-jméno dítěte

Číst dál →