Krabice od bot 2019

Vážení rodiče, po loňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Letos organizátoři trochu změnili systém. Dárek pro chlapce či dívku v určitém věku si zarezervujete na webu zde. Vyplněné údaje si poznačte na lísteček, který později pošlete s krabicí. Zabalený dárek nemusíte vozit na sběrné místo (Zlín – Prštné), stačí ho doručit do naší…

Číst dál →

Beseda se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

Dne 5. listopadu 2019 se v zelené třídě konaly dvě besedy se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou. Paní Pospíšilová je jednou z našich nejznámějších současných spisovatelek literatury pro děti.  Je autorkou dětských knih, kterých celkem napsala 239. Píše nejen pohádky, ale i básničky, hádanky a didaktické křížovky, či osmisměrky.  Paní spisovatelka nejprve dětem vysvětlila, jak vzniká kniha, představila…

Číst dál →

Beseda se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

V úterý  5. 11. v 9.00  a v 10.00 hodin se uskuteční besedy s paní spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou. 1. a 2. třídě začne beseda v 9 hodin v zelené učebně 3., 4. a 5 třídě začne beseda v 10 hodin v zelené učebně Žáci si mohou  přinést  knihu paní Pospíšilové na autogramiádu.

Číst dál →

Velká podzimní sběrová soutěž 14.-18.10.

thVIBYFESQ

Vážení rodiče, žáci naší školy a školy. Rádi bychom Vás požádali o společné zapojení se do velké podzimní soutěže, kterou vyhlásilo http://www.recyklohrani.cz/cs/ Pokud máte doma Sběr elektro Životní cyklus elektrozařízení   staré drobné elektrospotřebiče ( i hračky na baterie či napájecí adaptéry) staré nefunkční mobily vybité baterie Určitě je přineste v příštím týdnu 14.- 18. 10….

Číst dál →