Muzeum

V pondělí 16. 9. 2019 jedeme do zlínského muzea na výstavu a doprovodný program o historickém oblečení. Děti si přinesou pouzdro a svačinu. Do Tečovic se vrátíme na konec čtvrté hodiny, poslední hodinu budou mít žáci anglický jazyk. Jízdné a vstup platím z třídního fondu. Děkuji.

Číst dál →

Divadelní předplatné

divadlo

Vážení rodiče, děti ze školní družiny dostaly nabídku do divadla spolu s návratkou. Prosím o vyplnění a odevzdání do 18. září. Peníze (360,- Kč) stačí poslat do 12. října. Děkuji.     M. Vaďurová Nabídka předplatného nejmenšího diváka Městské divadlo Zlín – hrací den středa 14,30 – sk. 13 Představení: Příhody včelích medvídků – Divadlo Krapet…

Číst dál →

Co potřebujeme v družině

16699666-stastne-deti-si-hraji

Milí rodiče, pošlete prosím v průběhu září do družiny krabici papírových kapesníků – budou se časem určitě hodit a balík papírů do kopírky – hojně využíváme pro kopírování oblíbených křížovek a omalovánek, apod. Dále prosíme rodiče, kteří mají možnost nám přinést papíry na kreslení (stačí z jedné strany čisté), aby tak činili kdykoliv a v jakémkoliv…

Číst dál →