Výsledky logické olympiády

images (2)

Milí příznivci logiky, naši žáci se účastnili logické olympiády Kategorie A, pořádané Mensou ČR. Základní kolo proběhlo minulý týden. Velkým úspěchem je postup Kačky Kučerové, která se umístila na 20. místě, do semifinále Zlínského kraje, které proběhne v pátek 3. listopadu 2017 na Univerzitě Tomáše Bati. Kačce gratulujeme ke krásnému umístění a budeme jí držet palce…

Číst dál →

Změna v odebírání svačin v ZŠ

stažený soubor

Vážení rodiče, prosíme o vaše vyjádření k úpravě odebírání svačin. Dle pamlskové vyhlášky musíme zajistit přísné výživové normy. Dojde proto ke zdražení svačiny na 12 Kč. V jídelníčku se objeví tmavé nebo celozrnné pečivo, více druhů pomazánek, kvalitní mléčné výrobky a šunka, ke každé slané svačině musí být zelenina…. V případě, že se k odběru svačin přihlásí dostatek dětí,…

Číst dál →

Nominační kolo Logické olympiády

images (2)

Dobrý den, test nominačního kola Logické olympiády pro kategorii  A: žáci 1. st. ZŠ (2. – 5. třída) je možné řešit od 1. do 7. 10. 2017. Prosím, ať si všichni zaregistrovaní žáci test vyplní. Již není možná dodatečná registrace žádného žáka. Do soutěže žáci vstoupí na stránce „Vstup do soutěže“ zadáním emailu a hesla,…

Číst dál →

Divadelní předplatné

divadlo

Vážení rodiče, děti ze školní družiny dostaly nabídku do divadla spolu s návratkou. Prosím o vyplnění a odevzdání co nejdříve. Peníze (320,-Kč) stačí posílat do poloviny října. Děkuji                      M. Vaďurová Nabídka předplatného nejmenšího diváka Městské divadlo Zlín – hrací den středa 14,30 – sk. 13 Termíny představení: 10. 2017 – Obušku, z pytle ven 1….

Číst dál →