Divadlo s družinou

Divadelní představení v Městském divadle Zlín ve středu 21. 11. 2018 – „Hastrman Tatrman“. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat ke škole asi v 16,15 hod. (představení 65 minut bez přestávky). Děti, které se akce neúčastní, odchází z družiny nejpozději v 13,30 hod.

Číst dál →

Volby do školské rady 19. listopadu

ikonka_jidelna

Na základě § 167, zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) vyhlašuji termín voleb do školské rady z řad zákonných zástupců na pondělí 19. 11. 2018 v době od 7-15.30 hodin tajným anonymním hlasováním na vyznačeném místě (vchod u školní družiny) do připravené schránky. Do tohoto data je možno zaslat hlasovací lístek anonymně po dítěti v ŽK. SEZNAM KANDIDÁTŮ…

Číst dál →

Naše básnické začátky…

nbasne

Zkusit vytvořit báseň o tlusté dýni byl jeden z úkolů halloweenské výuky, která v naší třídě zábavně proběhla ve středu 31. října. Při skupinovém tvoření žáci přišli na to, že pro vznik básně rým nestačí. Museli zapřemýšlet nad dějem básně a zkoušeli zachytit svoje pocity.  Společně zjistili, že napsat báseň není nic jednoduchého. Ale protože…

Číst dál →

Aktuální informace

halloween

Poděkování patří všem dětem za aktivní práci k 100. výročí naší republiky (anketa, vyhodnocení ankety, rozhlasová relace, výstava ve třídě). Velmi chválím všechny připravené referáty na vlastivědu. Děti je měly opravdu hezky zpracované. Aničce Vykoukalové a Danielce Mučkové děkuji za přinesené knihy k danému tématu. Mám radost, že děti v tomto týdnu výborně spolupracovaly a aktivně se…

Číst dál →

Poplatek za školní družinu

Vykřičník

Vážení rodiče, připomínáme, že 31. 10. 2018 končí splatnost poplatku za školní družinu – 1. pololetí – 500,- , příp. 250,- Kč. Platba na účet školy: 27-3961180227/0100  – do zprávy pro příjemce uveďte: ŠD-jméno dítěte. Děkujeme

Číst dál →

Aktuální informace

index

Děkuji dětem za účast v soutěži Logická olympiáda. Do krajského kola nepostoupil ze třídy žádný žák. Měla jsem radost, že se mezi 75 % nejlepších řešitelů základního kola objevili žáci Nikola H., Linda Z., Martin H., Adam F. a Michal Štika. Další žáci najdou výsledky na stránkách www.logickaolympiada.cz – a všem zúčastněným dětem děkuji za úsilí…

Číst dál →

Upozornění – zrušení kroužku

Vykřičník

Vážení rodiče, ve středu 17. 10. 2018 se ruší matematický kroužek a sportovní kroužek z organizačních důvodů (odjezd školní družiny do divadla). Děkujeme za pochopení. Mgr. Marta Miklová, Mgr. Lucie Hradilová, PaedDr. Hana Králová

Číst dál →

Sběr papíru říjen 2018

sberpapiru

Ve dnech 10. a 11. října 2018 proběhl na naší škole tradiční sběr starého papíru. Žáci 5. třídy se na sběr vrhli s plným nasazením. Naše třída celkem odevzdala 1 364 kg papíru (jedna tuna papíru ve sběru zachrání až 17 živých stromů). Hovadíková Nikola               426 kg Brázdil Tobiáš   …

Číst dál →