Divadlo s družinou

Divadelní představení v Městském divadle Zlín ve středu 22. 5. 2019 – „Sněhová královna“. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat ke škole asi v 16,40 hod. (představení 1 h 40 minut s přestávkou). Děti, které se akce neúčastní, odchází z družiny nejpozději v 13,30 hod.

Číst dál →

Vlastivědná exkurze Praha – třídní schůzka

depositphotos_129609510-stock-photo-prague-illustration-abstract

Ve čtvrtek 9.5. (v 15.30 hod.) zveme všechny rodiče žáků 4. a 5. ročníku na informativní schůzku týkající se vlastivědné exkurze v Praze ( 27.- 28. 5. 2019)   Budeme potřebovat: kopii kartičky pojišťovny ( pokud nemáte u třídní učitelky) kopii dokladu s fotografií ( kartička na MHD, občanský průkaz či pas) – z  důvodu zlevněné jízdenky…

Číst dál →

Přerušení dodávky elektrické energie 24. 4.

Vážení rodiče, oznamujeme, že ve středu 24. dubna v době od 8,00 – 12,00 hodin dojde k přerušení dodávky elektrické energie. Provoz MŠ i ZŠ zůstane zachovaný. Obědy budou vydávány formou studené kuchyně. Prosíme cizí strávníky, aby si zrušili obědy na tento den. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Zástup

ikonka_ms

Vážení rodiče, po dobu pracovní neschopnosti paní učitelky Miklové bude zastupovat paní učitelka Jana Urbancová. Třídní záležitosti s ní můžete řešit písemně – j.urbancova@email.cz nebo osobně na telefonním čísle školy. Děkuji za pochopení. Marie Zapletalová

Číst dál →

Připomenutí – poplatek za školní družinu

Vykřičník

Vážení rodiče, připomínáme, že do konce února byla splatnost poplatku za školní družinu – 2. pololetí – 500,-, příp. 250,- Kč. Žádáme rodiče, kteří ještě nezaplatili, aby tak učinili co nejdříve. Platba na účet školy: 27-3961180227/0100  bez variabilního symbolu – do zprávy pro příjemce uveďte: ŠD-jméno dítěte. Děkujeme

Číst dál →