Aktuální informace

testy

Celý tento týden jsme hodně procvičovali k písemným testům, doporučuji i domácí procvičování, informace děti mají v úkolníčku. Termíny testů budou následující: pondělí 14.1. matematika, úterý 15.1. anglický jazyk, český jazyk – diktát, středa 16.1. čtení s porozuměním, čtvrtek 17.1. český jazyk, pátek 18. 1. geometrie – nezapomeňte na přípravu k rýsování – ořezané tužky,…

Číst dál →

Oblečení pro pobyt venku

Vážení rodiče, ve školní družině se snažíme o každodenní pobyt venku (samozřejmě s ohledem na počasí). Během týdne, kdy děti docházejí do zájmových kroužků, je to alespoň kratší pobyt na školním hřišti, v pátek potom delší vycházka. Vzhledem k chladnému počasí doporučujeme teplé doplňky oblečení. Děti často nemají čepice, rukavice, šály (nákrčníky), pod bundou jen…

Číst dál →

Aktuální informace

pf 2019

Vážení rodiče a milé děti, vítám Vás v novém roce 2019 a přeji hlavně zdraví, pohodu, spokojenost, hodně radosti a štěstí. Ať se nám společná práce daří! Doporučuji dětem aktivně se zapojit do učení, blíží se písemné práce a zkoušení. První pololetí se blíží. Děkuji. V příštím týdnu budeme opakovat učivo z českého jazyka a matematiky. Pololetní testy…

Číst dál →

Vánoční prázdniny

christmas-2939314_1280

V průběhu vánočních prázdnin budou děti odpočívat. Každý si bude procvičovat učivo, které potřebuje. Dnes děti dostaly pracovní list, ve kterém si mohou cvičení doplnit dle výběru, mohou si číst vlastní knihu a klidně procvičovat násobilku, dělení. Písemné domácí úkoly jsem nezadávala. Po prázdninách nás potom čekají v druhém týdnu ledna písemné pololetní písemky z…

Číst dál →

Organizace posledního prosincového týdne

depositphotos_1005782-stock-illustration-

Pondělí – výuka dle rozvrhu Úterý – filmové představení Čertí brko Gacinema (informace od třídních učitelů) Středa – výuka dle rozvrhu Čtvrtek – projektový den Pátek – besídky ve třídách, zkrácená výuka (všichni končí v 11,25). Provoz školní družiny v pátek 21. 12. není omezen – tedy do 16,00.

Číst dál →

Aktuální informace

depositphotos_1005782-stock-illustration-

Poslední týden před Vánoci  Pondělí  – TŘÍDNICKÝ DEN, minimální preventivní program,  s dětmi bude pracovat Mgr. Martin Stavjaník z Unie Kompas, osobnostní a sociální výchova (děti si přinesou do školy pouzdro, úkolníček, žákovskou knížku) Úterý – filmové představení ve Zlíně, po skončení návštěva vánočních trhů (sraz ráno v 7, 40 hod., návrat ve 12, 30…

Číst dál →