🌳🍃🍁výtvarná soutěž 🍎🍂

Dům děti a mládeže Sluníčko vyhlásil výtvarnou soutěž – Barvy podzimu. Žáci 4 a 5 třídy se v rámci výtvarné výchovy do soutěže zapojili. A byli jsme úspěšní!!! První místo obsadil Daniel Kmeťo, druhé místo Ella Zámorská. Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným přejeme spoustu krásných výtvorů a radost z tvoření. 

Číst dál →

Družina zve na adventní tvoření

weihnachtskraenze_www-clipart-kiste-de_002

Školní družina zve děti a jejich rodiče na  Adventní tvoření ve čtvrtek 28. listopadu 2019 v době od 15,30 do 18,00 v „horní“ družině. Přijďte si společně vytvořit hezkou vánoční ozdobu nebo přáníčko. – příspěvek na materiál  50,- Kč – nutný doprovod dospělé osoby Zájemci odevzdají návratku s přihláškou nejpozději v pondělí 18. listopadu !!!  

Číst dál →

Krabice od bot 2019

Vážení rodiče, po loňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Letos organizátoři trochu změnili systém. Dárek pro chlapce či dívku v určitém věku si zarezervujete na webu zde. Vyplněné údaje si poznačte na lísteček, který později pošlete s krabicí. Zabalený dárek nemusíte vozit na sběrné místo (Zlín – Prštné), stačí ho doručit do naší…

Číst dál →