Vánoční vystoupení

V pátek 7. 12. 2018 vystupujeme v Tečovicích na jarmarku. V pondělí si děti přinesou oblečení, ve kterém v pátek vystoupí ( křídla přinesu na vystoupení). Sejdeme se před vystoupením už v 16, 05 hod. v oblečení, před vchodem do hospody. Vystupujeme 16,20 hod. Děti dostanou návratu, kam napíšete jestli si je po vystoupení vyzvednete nebo…

Číst dál →

Divadlo s družinou

Divadelní představení v Městském divadle Zlín ve středu 21. 11. 2018 – „Hastrman Tatrman“. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat ke škole asi v 16,15 hod. (představení 65 minut bez přestávky). Děti, které se akce neúčastní, odchází z družiny nejpozději v 13,30 hod.

Číst dál →

Volby do školské rady 19. listopadu

ikonka_jidelna

Na základě § 167, zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) vyhlašuji termín voleb do školské rady z řad zákonných zástupců na pondělí 19. 11. 2018 v době od 7-15.30 hodin tajným anonymním hlasováním na vyznačeném místě (vchod u školní družiny) do připravené schránky. Do tohoto data je možno zaslat hlasovací lístek anonymně po dítěti v ŽK. SEZNAM KANDIDÁTŮ…

Číst dál →

Výchovný koncert

Ve středu 14. 11. 2018 jedeme do Kongresového centra na koncert vážné hudby. Odjezd je 7, 45 hod. od školy. Děti si aktovku nechají ve škole. Zpět přijedeme asi v 10 hodin. Po svačině budeme mít vlastivědu, počítačovou výchovu a tělocvik. Prosím o vhodné oblečení. Děkuji Martincová

Číst dál →

Úspěch v Logické olympiádě.

Naši žáci 4. třídy Jan Hefka a Daniel Kunst se probojovali do krajského kola Logické olympiády. V pátek 2. listopadu se utkali na Universitě Tomáše Bati s ostatními postupujícími ze základního kola. Mezi padesáti soutěžícími se Jan Hefka umístil na nádherném desátem místě a ani Daniel Kunst se mezi ostatními neztratil. Podle jejich vlastních slov si…

Číst dál →