Poděkování za sběr papíru

stažený soubor (7)

Ve dnech 7. 3. a 8. 3. 2018 proběhl na naší škole tradiční sběr starého papíru. Žáci 4. třídy se na sběr vrhli s plným nasazením. Naše třída celkem odevzdala 1 402 kg papíru (jedna tuna papíru ve sběru zachrání až 17 živých stromů). Děkuji všem dětem a hlavně rodičům, kteří se do této akce zapojili….

Číst dál →

Ředitelské volno pondělí 7. 5.

ikonka_jidelna

V souladu s § 24 odst. 2 zák. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje ředitelka Základní školy a Mateřské školy Tečovice ředitelské volno pro žáky základní školy na pondělí 7. 5. 2018.. Zároveň upozorňuji rodiče na uzavření školní družiny. Marie Zapletalová

Číst dál →

Poděkování rodičům

stažený soubor (1)

Vážení rodiče, chci Vám poděkovat za velmi dobrou spolupráci (rychlá zálohová platba na čip, podpisy v úkolníčku) a vstřícný přístup založený na otevřené komunikaci a tvůrčí interakci. Spolupráce s Vámi i Vaše podpora a vzájemná důvěra je nesmírně důležitá nejen pro mne a pro mou práci, ale také pro Vaše děti. Práci ve škole všichni zvládají dobře,…

Číst dál →

Čipový systém – příprava

stažený soubor

Vážení rodiče, dnes (v pondělí 26. 2.) obdržely všechny děti obálku, ve které je čip, číslo účtu (kam pošlete peníze) a přihlašovací údaje pro online přístup. Prosím, abyste co nejdříve, nejlépe dnes, poslali peníze na tento účet. Pečlivě opište předčíslí i variabilní symbol. Také prosím ty, kteří nezaplatili zálohovou platbu 100 Kč za čip, aby…

Číst dál →

Aktuální informace

images (2)

Vážení rodiče, milé děti, všem vám přeji krásné jarní prázdniny se spoustou zážitků. Dětem nedávám žádné domácí úkoly. Prosím dohlédněte, aby si denně něco přečetly a občas zopakovaly vyjmenovaná slova, vzory podstatných jmen rodu středního, ženského a matematiku. Ve škole se opět sejdeme v pondělí 26. února. Přeji vám hezké a příjemné dny. Budu se…

Číst dál →

Informace k čipovému zařízení do ŠJ

stažený soubor

Vážení rodiče, jak jsme vás již informovali na schůzce, od čtvrtku 1. 3. budete objednávat a odhlašovat obědy, popřípadě svačinky, přes nový online systém. Proto prosíme, abyste si v průběhu pondělí 26. 2. – středy 28. 2 zakoupili čip u paní vedoucí školní jídelny. Částka 100 Kč bude vrácena po ukončení docházky na naši školu….

Číst dál →

Školní kolo v recitaci

711f5553

Školní kolo v recitaci proběhlo dnes 14. února. Výkony byly hodnoceny odbornou porotou z řad pedagogů. Hodnotila se přirozenost dětského projevu, vybavenost recitátora, celková úroveň a kultura projevu. V druhé kategorii 4. a 5. tříd byli úspěšní všichni tři žáci naší třídy. Gratulujeme k 3. místu Aničce Vykoukalové, ke 2. místu Nikolce Hovadíkové a k zaslouženému 1. místu Martinu Hanáčkovi,…

Číst dál →