Aktuální informace

stažený soubor (3)

Velká pochvala všem, kteří reprezentovali naši školu, v pátek 25. května, na přírodovědné soutěži v Sazovicích. Družstvo ve složení Adam Frolka, Michal Štika a Daniela Jabůrková přivezlo vítězství. Blahopřejeme!!! V rámci Dětského filmového festivalu jedeme v pondělí 28. května na film Páni kluci. Ve Zlíně navštívíme i některý z doprovodných festivalových programů. Ze školy odcházíme ráno v 7,45 hodin,…

Číst dál →

Aktuální informace

maj-lasky-cas

Krásné májové dopoledne, v případě příznivého počasí chodíme v TV ven, prosím doplnit vhodné oblečení i obuv na ven – tenisky. PONDĚLÍ A ÚTERÝ ODPOČÍVÁME!!! Srdečně zvu všechny maminky i babičky na třídní besídku ke Dni matek, která se bude konat ve středu 16. května v 16,00 hodin. Děti by Vám, milé maminky, měly předat…

Číst dál →

Aktuální informace

tulipány

Děkuji všem rodičům za 100% účast na individuální třídní schůzce i spolupráci. Jsem ráda, že se o výsledky prospěchu a chování svých dětí zajímáte. Procvičování hlasitého čtení s dospělým čtenářem, procvičování násobilky (dělení) je v domácí přípravě nutností. Pracujeme v oboru čísel 0 – 1 000 000 – přečtení čísla ve vyšším oboru čísel u některých jedinců se vyznačuje nejistotou…

Číst dál →

Aktuální informace

jaro

Máme tu čtvrtletí a s tím čtvrtletní známky…Někdo potřebuje opravdu hodně zabrat… Možnosti opravit si známky jsou dobrovolné úkoly, zajímavosti a referáty.   Do pondělí 16. dubna zapíši dětem do ŽK slovní hodnocení a známky za 3. čtvrtletí. Několik dětí s vycházejícím sluníčkem podceňuje domácí práci i přípravu a začínají se vymlouvat na nedostatek času. Neplní…

Číst dál →

Noc s Andersenem 2018 – Záhada hlavolamu

záhada hlavolamu

Letošní Noc s Andersenem patřila Rychlým šípům a jejich legendárnímu dobrodružství ve Stínadelských uličkách. Že ježek v kleci není jen bodlinaté zvířátko uvězněné nějakým trýznitelem němých tváří, se přišlo přesvědčit v pátek 23. března 33 dětí z 3. 4. a 5. třídy. Každá třída se proměnila v klubovnu a z třídních kolektivů se staly party se zvoleným vedoucím. Všichni společně jsme…

Číst dál →

Aktuální informace

tavasz

Tento a následující týden bude zkrácený, ale přesto jedeme bleskem dál… Budeme se věnovat hlavně Velikonocům (budeme vyrábět, povídat si), ale také J. A. Komenskému. Samozřejmě se i učit. Chválím děti za chování a práci během Noci s Andersenem. Všechno zvládly bez problémů a s úsměvem. Čtení před spaním i sledování Rychlých šípů bylo na jedničku. Rodičům…

Číst dál →