Aktuální informace

2. advent

Poděkování a velká pochvala patří všem, kteří se účastnili vánočního jarmarku. Na pódiu vám to, milí rodiče, společně s dětmi moc slušelo a zpěvem jste vytvořili krásnou vánoční atmosféru. Děkuji. Rovněž děkuji za ocenění naší práce a aktivní přístup při dražbě výtvarných obrázků. Doufám, že vám krása pátečního dne přinesla radost a zůstanou vám hřejivé vzpomínky. V příštím…

Číst dál →

Aktuální informace

stažený soubor (1)

Chválím všechny děti za představení přečtených básnických sbírek a pozvání ke knihám, za seznámení s básníky i ilustrátory. Děti knihy představovaly s nadšením. Vybrané knihy měly úspěch, ve třídě se čte poezie a já mám radost. Pochvala všem dětem za vánoční tvoření na jarmark. Sněhuláci se dětem moc povedly. Děkuji panu Juříkovi za písek, který nám přinesl…

Číst dál →

Aktuální informace

stažený soubor

Vážení rodiče, ráda bych vám poděkovala za aktivní účast na individuálních třídních schůzkách, za vaše podněty i připomínky. Vaši účast považuji za projev zájmu o spolupráci s naší školou. V úterý 28. prosince pojedeme na besedu do Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně. Tématem besedy je Můj deníček plný básniček. Sraz ráno ve škole 6,55 hodin, návrat…

Číst dál →

Aktuální informace

stažený soubor

Dnešní vystoupení se dětem povedlo a tak jsme snad přispěli k milé atmosféře tohoto odpoledne pro seniory. Děti chválím, rovněž si vážím spolupráce a podpory rodičů. Nálada byla prima. V tomto týdnu si napíšeme čtvrtletní práce z matematiky (v pondělí) a českého jazyka (v úterý), ve středu diktát a čtení s porozuměním, budeme hodnotit a sebehodnotit školní práci. Procvičujte…

Číst dál →