PODĚKOVÁNÍ

stažený soubor (1)

Milí rodiče, děkuji za vzornou spolupráci v tomto školním roce. Květiny a milé dárečky v den vysvědčení mě moc potěšily, velice si toho vážím. Přeji všem krásné léto plné zážitků a po usilovné práci zasloužený odpočinek. Ve škole se s dětmi znovu sejdeme 3. září, už jako páťáci. Marta Miklová

Číst dál →

Seznam pomůcek pro 5. třídu

images6NBI3C4O

Pomůcky do penálu: guma, ořezávátko, pastelky pero na psaní (2x), zelená, červená propiska tužku č. 2 (2 x) tužku č. 3 (2 x) krátké pravítko funkční kružítko + náhradní tuhy zvýrazňovač Pomůcky do kufříku:  (pomůcky nemusí být nové, stačí z loňska, jsou-li funkční) vodové barvy (velmi pěkné jsou anilinové barvy- jsou pestřejší než klasické) štětce –…

Číst dál →

Informace k zahájení školního roku 2018/2019

images (1)

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU  V PONDĚLÍ 3. 9. 2017 v 7.45 hod. V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ škola se otvírá                               v 7.25 hod. vyučování začíná                         v 7.45 hod. Školní družina           …

Číst dál →

Aktuální informace

images (1)

Vážení rodiče, milé děti, máme před sebou poslední týden ve čtvrté třídě. Výuka proběhne dle rozvrhu, v pátek končíme 9,25 hodin (přinést složku na vysvědčení). Děti mohou chodit do školy ve sportovním oblečení s batůžkem, pouzdrem, úkolníčkem a ŽK. Zítra přinést přihlášku ke stravování (svačinky, obědy) na nový školní rok. Organizace týdne od 25. 6. do 29….

Číst dál →

Aktuální informace – adaptační pobyt

stažený soubor (5)

Nezapomeňte: prohlášení o bezinfekčnosti (vyplněné od rodičů s datem 11. 6.), případně léky, které dítě užívá, vyznačené užívání (v igelitovém sáčku podepsané), kopii kartičky zdravotní pojišťovny (Juřík, Hovadíková, Frolka, Ryšková, Vykoukalová, Mučková, Kubáček, Vaculík – děkuji za sms), čepici a brýle proti sluníčku, krém, plavky, pláštěnku, dvoje boty, které netlačí, ostatní dle Vašeho uvážení. Přibalit: pouzdro…

Číst dál →

Poděkování za sběr papíru

stažený soubor (4)

Ve dnech 6. 6. – 7. 6. 2018 proběhl na naší škole tradiční sběr starého papíru. Žáci 4. třídy se na sběr vrhli s plným nasazením. Naše třída celkem odevzdala 1 075 kg papíru (jedna tuna papíru ve sběru zachrání až 17 živých stromů). Děkuji všem dětem a hlavně rodičům, kteří se do této akce zapojili. Rodičům chci…

Číst dál →

Aktuální informace

stažený soubor (3)

Velká pochvala všem, kteří reprezentovali naši školu, v pátek 25. května, na přírodovědné soutěži v Sazovicích. Družstvo ve složení Adam Frolka, Michal Štika a Daniela Jabůrková přivezlo vítězství. Blahopřejeme!!! V rámci Dětského filmového festivalu jedeme v pondělí 28. května na film Páni kluci. Ve Zlíně navštívíme i některý z doprovodných festivalových programů. Ze školy odcházíme ráno v 7,45 hodin,…

Číst dál →