Poděkování za sběr papíru

stažený soubor (7)

Ve dnech 11. a 12. října 2017 proběhl na naší škole tradiční sběr starého papíru. Žáci 4. třídy se na sběr vrhli s plným nasazením. Naše třída celkem odevzdala 1 655 kg papíru (jedna tuna papíru ve sběru zachrání až 17 živých stromů). Děkuji všem dětem a hlavně rodičům, kteří se do této akce zapojili. Rodičům chci…

Číst dál →

Výsledky logické olympiády

images (2)

Milí příznivci logiky, naši žáci se účastnili logické olympiády Kategorie A, pořádané Mensou ČR. Základní kolo proběhlo minulý týden. Velkým úspěchem je postup Kačky Kučerové, která se umístila na 20. místě, do semifinále Zlínského kraje, které proběhne v pátek 3. listopadu 2017 na Univerzitě Tomáše Bati. Kačce gratulujeme ke krásnému umístění a budeme jí držet palce…

Číst dál →

Změna v odebírání svačin v ZŠ

stažený soubor

Vážení rodiče, prosíme o vaše vyjádření k úpravě odebírání svačin. Dle pamlskové vyhlášky musíme zajistit přísné výživové normy. Dojde proto ke zdražení svačiny na 12 Kč. V jídelníčku se objeví tmavé nebo celozrnné pečivo, více druhů pomazánek, kvalitní mléčné výrobky a šunka, ke každé slané svačině musí být zelenina…. V případě, že se k odběru svačin přihlásí dostatek dětí,…

Číst dál →

Aktuální informace

stažený soubor (5)

Chválím všechny děti za předvedené výkony v recitaci, všichni mě mile překvapili a ve třídě děti vytvořily příjemnou kulturní atmosféru. Návštěvu v knihovně jsme si užili, hodně se dozvěděli a upevnili znalosti o literatuře a četbě. Stihli jsme si také projít výstavu malíře Zdeňka Buriana a seznámili se s jeho ilustracemi v knihách Eduarda Štorcha a Julese Verna….

Číst dál →

Nominační kolo Logické olympiády

images (2)

Dobrý den, test nominačního kola Logické olympiády pro kategorii  A: žáci 1. st. ZŠ (2. – 5. třída) je možné řešit od 1. do 7. 10. 2017. Prosím, ať si všichni zaregistrovaní žáci test vyplní. Již není možná dodatečná registrace žádného žáka. Do soutěže žáci vstoupí na stránce „Vstup do soutěže“ zadáním emailu a hesla,…

Číst dál →

A máme měsíc za sebou

stažený soubor (4)

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Již měsíc jsme čtvrťáky a jde nám to zatím skvěle. Děti se velmi dobře aklimatizovaly, chtěla bych je velmi pochválit. Ve třídě je přátelská atmosféra, děti jsou v dobré náladě a jsou příjemně pracovně nastartované. Každý den mě někdo potěší a překvapí. Od pondělí již tedy začínáme pracovat naplno….

Číst dál →

Aktuální informace

stažený soubor (3)

Další velké poděkování patří Adamu Frolkovi, Romanu Kučerkovi, Robertu Šlosárkovi, Tobiáši Brázdilovi, Martinu Hanáčkovi a Veronice Ryškové za další pokojové květiny na okenní parapet ve třídě. Máme ve třídě hned útulněji. Prima, lépe se nám pracuje. V pondělí 25. září pojedeme v rámci výuky na dopravní hřiště v Otrokovicích. Procvičíme si pravidla chování v dopravě a vybavení cyklistů. Děti…

Číst dál →