19.6.2019 – T – Mobile Olympijský běh

Na středu 19. 6. 2019 jsme se už moc těšili. Čekal nás první T- Mobile Olympijský běh. Je pořádán pod záštitou Českého olympijského výboru a účastní se ho přihlášené školy po celé České republice. V 9.30 hodin se sešli všichni žáci i pedagogové na cvičném fotbalovém hřišti. Nejprve žáky přivítala paní ředitelka, pak následovala společná…

Číst dál →

Organizace posledního týdne 24. – 28. 6.

ikonka_ms

Vyučování pondělí – čtvrtek 24. – 27. 6. je podle rozvrhu. Odpadá pouze odpolední vyučování 4. a 5. ročníku. Družina je do 16,00 hodin. V pátek končí vyučování v 9,25. Žáci mohou odcházet domů, popřípadě počkají ve družině na oběd v 11,00.  Z důvodu rekonstrukce bude od pondělí 24. 6. uzavřena místnost 2. oddělení školní družiny dole…

Číst dál →

Informace o změnách v provozu školní družiny

Vážení rodiče, od pondělí 24. 6. bude uzavřena místnost 2. oddělení školní družiny dole v přízemí.  Ranní družina bude přemístěna do 5. třídy – žlutá v přízemí. Odpoledne budou obě oddělení spojena v prostorách „horní“ družiny, případně využijeme i 1. třídu. V pátek 28. 6. bude provoz družiny pouze do 13,45 hod. Děti dostaly návratky,…

Číst dál →

T-Mobile Olympijský běh

T-Mobile  Olympijský běh   Hlavní myšlenka akce Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde…

Číst dál →

Jan Hefka- nadějný matematik

Honza Hefka chodí teprve do čtvrté třídy. To mu ale nebrání utkat se se staršími žáky v matematické soutěži. Tentokrát se probojoval do okresního kola Pythagoriády. V konkurenci žáků pátých tříd vybojoval sedmé místo mezi přibližně šedesáti soutěžícími. Děkujeme Honzovi za skvělou reprezentaci nejen sebe, ale i naší školy. Přejeme hodně radosti s matematikou a další krásné…

Číst dál →

Akce v týdnu 3. 6. – 7. 6. 2019

Úterý 4. 6. 2019- DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ- Otrokovice Děti potřebují dvě jízdenky, svačinu a psací potřeby. Aktovku si nebudou brát. Svačiny na tento den neobjednávejte. Budeme psát dopravní test. Odpolední vyučování proběhne. Pátek 7. 6. 2019- FOTOGRAFOVÁNÍ Proběhne společné třídní a skupinové fotografování. Velká fotka stojí 25,- Kč, malá skupinková 15,- Kč. Prosím, domluvte se s dětmi kolik…

Číst dál →

Organizace kroužků a náboženství

ikonka_ms

Kroužky, kluby a doučování končí poslední týden v květnu. AJ s Amandou se koná až do 11. 6. kromě 28. 5. (výlet do Prahy). Poslední hodina náboženství 1. a 2. třída je v pondělí 10. 6. Poslední hodina náboženství 3. – 5. třída je ve čtvrtek 13. 6. Přihlášky do náboženství pro příští školní rok,…

Číst dál →

Pythagoriáda

ikonka_ms

Ve čtvrtek 4. dubna se na naší škole konalo školní kolo Pythagoriády, kterého se zúčastnilo 14 žáků pátého ročníku s posilou jednoho žáka ze čtvrté třídy. Do okresního kola, které se koná 27. května v ZŠ T. G. Masaryka v Otrokovicích, postoupili tři žáci pátého ročníku (Anna Vykoukalová, Adam Frolka a Martin Hanáček) a jeden žák čtvrtého…

Číst dál →