Poplatek za školní družinu

Vykřičník

Vážení rodiče, vybíráme poplatek za školní družinu – 2. pololetí – 500,-, příp. 250,- Kč, splatnost poplatku  – do 28. 2. 2019. Platba na účet školy: 27-3961180227/0100  – do zprávy pro příjemce uveďte: ŠD-jméno dítěte. Děkujeme

Číst dál →

Družina – informace pro rodiče

Vážení rodiče, nový kontakt na školní družinu:  tel. č. 737 718 160. Upozorňujeme, že uvedený kontakt je určen pro SMS zprávy. Prosíme, abyste tuto možnost využívali pouze v naléhavých případech. Nadále platí omlouvání formou písemné zprávy jako dosud.

Číst dál →

Vybíráme 200,- Kč  na akce během roku. Děkuji Martincová Minulý týden si děti přinesly v žákovských knížkách pololetní hodnocení hlavních předmětů. Věřím, že závěrečné hodnocení bude ještě lepší. Přeji všem hodně sil do nového pololetí.

Číst dál →

Oblečení pro pobyt venku

Vážení rodiče, ve školní družině se snažíme o každodenní pobyt venku (samozřejmě s ohledem na počasí). Během týdne, kdy děti docházejí do zájmových kroužků, je to alespoň kratší pobyt na školním hřišti, v pátek potom delší vycházka. Vzhledem k chladnému počasí doporučujeme teplé doplňky oblečení. Děti často nemají čepice, rukavice, šály (nákrčníky), pod bundou jen…

Číst dál →

Beseda v knihovně

Ve středu 9. 1. 2019 nás čeká už druhá beseda v knihovně ve Zlíně, Něco nového se dozvíme o spisovateli Roaldu Dahlovi. Sraz je už 6,55 hod. u školy, aktovky si necháme v šatně. Beseda začíná v 8 hodin a trvá hodinu. Jízdné tam i zpět platím z třídního fondu.

Číst dál →

Organizace posledního prosincového týdne

depositphotos_1005782-stock-illustration-

Pondělí – výuka dle rozvrhu Úterý – filmové představení Čertí brko Gacinema (informace od třídních učitelů) Středa – výuka dle rozvrhu Čtvrtek – projektový den Pátek – besídky ve třídách, zkrácená výuka (všichni končí v 11,25). Provoz školní družiny v pátek 21. 12. není omezen – tedy do 16,00.

Číst dál →