Výsledky logické olympiády

images (2)

Milí příznivci logiky, naši žáci se účastnili logické olympiády Kategorie A, pořádané Mensou ČR. Základní kolo proběhlo minulý týden. Velkým úspěchem je postup Kačky Kučerové, která se umístila na 20. místě, do semifinále Zlínského kraje, které proběhne v pátek 3. listopadu 2017 na Univerzitě Tomáše Bati. Kačce gratulujeme ke krásnému umístění a budeme jí držet palce…

Číst dál →

Změna v odebírání svačin v ZŠ

stažený soubor

Vážení rodiče, prosíme o vaše vyjádření k úpravě odebírání svačin. Dle pamlskové vyhlášky musíme zajistit přísné výživové normy. Dojde proto ke zdražení svačiny na 12 Kč. V jídelníčku se objeví tmavé nebo celozrnné pečivo, více druhů pomazánek, kvalitní mléčné výrobky a šunka, ke každé slané svačině musí být zelenina…. V případě, že se k odběru svačin přihlásí dostatek dětí,…

Číst dál →

Kroužky ve školním roce 2017/2018

Od 2. října 2017 je zahájena činnost kroužků. Prosím o zaplacení kroužků, do kterých je Váš syn, Vaše dcera přihlášen(a). Cena je za pololetí. Matematický kroužek – 300,- Kč Čtenářský klub – 100,- Kč Sportovní kroužek – 300,- Kč Happy Club – 350,- Kč Přírodovědný kroužek – 300,- Kč Keramika – 2000,- Kč (za období…

Číst dál →

Nominační kolo Logické olympiády

images (2)

Dobrý den, test nominačního kola Logické olympiády pro kategorii  A: žáci 1. st. ZŠ (2. – 5. třída) je možné řešit od 1. do 7. 10. 2017. Prosím, ať si všichni zaregistrovaní žáci test vyplní. Již není možná dodatečná registrace žádného žáka. Do soutěže žáci vstoupí na stránce „Vstup do soutěže“ zadáním emailu a hesla,…

Číst dál →

Úspěšná žádost o příspěvek na plavecký kurz

léto

Vážení rodiče, v loňském roce jsme zažádali o dotaci pro výuku plavání na naší škol. S radostí můžeme zejména rodičům žáků 2. a 3. tříd oznámit, že dotace pokryje téměř celou částku na dopravu. S výší doplatku vás seznámí třídní učitelky. Bude v řádu desítek korun. Marie zapletalová Podrobnosti o dotaci naleznete ZDE.

Číst dál →