Upozornění – zrušení kroužku

Vykřičník

Vážení rodiče, ve středu 17. 10. 2018 se ruší matematický kroužek a sportovní kroužek z organizačních důvodů (odjezd školní družiny do divadla). Děkujeme za pochopení. Mgr. Marta Miklová, Mgr. Lucie Hradilová, PaedDr. Hana Králová

Číst dál →

A máme tady podzim

Celý měsíc říjen si budeme povídat o podzimu, znacích podzimu, změnách v přírodě, ovoci a zelenině. Učíme se vnímat krásu a barvy podzimní přírody. Děti přinesly opravdu mnoho přírodnin, ovoce a zeleniny pro názornou výuku. Udělali jsme si hezkou podzimní výstavku, vyzdobili schody před školou. Děkuji dětem a rodičům  za jejich velkou aktivitu a snahu….

Číst dál →

Divadlo s družinou

Divadelní představení v Městském divadle Zlín ve středu 17. 10. 2018 – „Jů a Hele: Veselá pouť“. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat ke škole asi v 16,00 hod. (představení 60 minut bez přestávky). Děti, které se akce neúčastní, odchází z družiny nejpozději v 13,30 hod.

Číst dál →

Hodový průvod 20. 10. v 10,00 hodin

ikonka_jidelna

Milí rodiče, dovolujeme si Vás a Vaše děti pozvat do hodového průvodu v sobotu 20. 10. 2018. Sraz bude v 10.00 hodin u Obecního úřadu.  Máte-li zájem se s dětmi průvodu zúčastnit, vyplňte, prosím, návratku a předejte paní učitelce Ivě Hájkové. Kroje si můžete zapůjčit ve čtvrtek 18. 10. do 16,00 hodin u paní učitelky Hájkové….

Číst dál →