Poděkování

smajlik-se-srdickem-05-0_jpg_big

Milí rodiče, děkuji Vám za spolupráci v uplynulém školním roce i v letech předcházejících. Děkuji za milé dárečky a květiny – moc mě potěšily. Přeji Vám i dětem prosluněné prázdniny protkané dobrodružstvím, zábavou, pohodou i odpočinkem. S pozdravem Romana Kočičková

Číst dál →

Informace k zahájení školního roku 2018/2019

images (1)

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU  V PONDĚLÍ 3. 9. 2017 v 7.45 hod. V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ škola se otvírá                               v 7.25 hod. vyučování začíná                         v 7.45 hod. Školní družina           …

Číst dál →

Stříbrný věnec – plavecká soutěž

plavani

Ve čtvrtek 21. 6. se konala plavecká soutěž SRŘÍBRNÝ VĚNEC ve Zlíně. Této plavecké soutěže se každoročně účastní žáci 3. ročníku. Letos nás reprezentovali  žáci: Jan Hefka, Petr Dojčar, Jakub Cigánek, Anežka Vlčková, Daniela Jabůrková a Veronika Sedláčková. Závodilo se v těchto disciplínách – 25 m prsa, 25 m znak, 25 m kraul a  štafety….

Číst dál →

Poděkování + organizace posledního týdne

ikonka_celaskola

Děkuji za finanční  a hmotné dary (různé bonbóny, sladkosti, omalovánky, pastelky,…),  které nám zpříjemnily pobyt v přírodě. (A určitě zpříjemní i poslední dny ve škole.) V posledním týdnu nezapomeňte: vrátit klíček od skříňky v šatně (kdo ještě nevrátil) vrátit učebnice matematiky a angličtiny (kdo ještě nemá vráceno) přinést přihlášku ke stravování – obědy a svačinky- na příští…

Číst dál →