Platba za školní družinu

stažený soubor

Vážení rodiče, připomínáme platbu za školní družinu: Vaše děti obdržely informace o platbě za ŠD za první pololetí. Částku uhraďte nejpozději do 13. 12. 2017 na účet školy. Do zprávy pro příjemce uveďte „ŠD-jméno dítěte“. Číslo účtu školy: 27-3961180227/0100

Číst dál →

Vystoupení na jarmarku

V pátek 8. 12. vystupujeme na vánočním jarmarku v Tečovicích. Sraz  žáků třetí třídy u vchodu do pohostinství „U Květy“  v 16.15 hod. . Vystoupení začne cca v 16.30 hod. Děti budou mít na sobě bílé tričko (prosím, vyzkoušejte doma bílé tričko na bundu, aby jej dítě obleklo). Tričko si všichni přinesou do školy už ve čtvrtek – polepíme…

Číst dál →

Rozvrh hodin

vykricnik

Jelikož jsme ukončili plavecký výcvik, došlo ke změně v rozvrhu hodin. Nový rozvrh je platný od 20. listopadu. Žáci mají rozvrh vložený v žákovské knížce, taktéž je zaktualizovaný na webové stránce v sekci 3. třída – rozvrh hodin. Žáci si v pondělí 20. 11. přinesou věci na převlečení a vhodnou obuv do TV (vše podepsané a uložené…

Číst dál →

Individuální konzultace

images (1)

Ve čtvrtek 23. 11. 2017 se konají individuální konzultace. Svým podpisem v žákovské knížce potvrďte, prosím, čas individuální konzultace. Pokud Vám nabízený termín nevyhovuje, napište mi zprávu mailem – kocickova@zstecovice.cz – nebo do úkolníčku – a naplánujeme jiný termín – Vám vyhovující. Jelikož jsou individuální pohovory rozplánované po 15 minutách (od 14.15 – 17.30 hod.),…

Číst dál →