Individuální konzultace

images (1)

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 se konají individuální konzultace. Svým podpisem v žákovské knížce potvrďte, prosím, čas individuální konzultace. Pokud Vám nabízený termín nevyhovuje, napište mi zprávu mailem – kocickova@zstecovice.cz – nebo do úkolníčku – a naplánujeme jiný termín – Vám vyhovující. Jelikož jsou individuální pohovory rozplánované po 15 minutách (od 14.15 – 17.30 hod.), prosím…

Číst dál →

Aktuální informace

ikonka_jidelna

Děkuji všem maminkám za upečené koláče, buchty, bábovky, muffiny a sladkosti. Moc jsme si pochutnali a ještě nám zbylo i na pondělí, kdy jsme společně zhodnotili naše první společné přespání ve škole – naši první NOC S ANDERSENEM. Výhledově nás čeká: 29. 3. – 2. 4. – velikonoční prázdniny, Velikonoce pondělí 9. 4.   – preventivní…

Číst dál →

Cvrček 2018

ikonka_knihovna

V letošním roce jsme se opět zúčastnili matematické soutěže Matematický klokan. Pro žáky 3. třídy je určena kategorie Cvrček. Soutěžní test obsahoval 18 úloh. Čas na řešení včetně zadání byl stanoven na 60 minut. Úlohy byly obodovány dle obtížnosti – tři, čtyři nebo pět bodů. Každý žák vstupoval do soutěže s 18 body, za každou…

Číst dál →

Noc s Andersenem 2018 – Záhada hlavolamu

záhada hlavolamu

Letošní Noc s Andersenem patřila Rychlým šípům a jejich legendárnímu dobrodružství ve Stínadelských uličkách. Že ježek v kleci není jen bodlinaté zvířátko uvězněné nějakým trýznitelem němých tváří, se přišlo přesvědčit v pátek 23. března 33 dětí z 3. 4. a 5. třídy. Každá třída se proměnila v klubovnu a z třídních kolektivů se staly party se zvoleným vedoucím. Všichni společně jsme…

Číst dál →

Ředitelské volno pondělí 7. 5.

ikonka_jidelna

V souladu s § 24 odst. 2 zák. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje ředitelka Základní školy a Mateřské školy Tečovice ředitelské volno pro žáky základní školy na pondělí 7. 5. 2018.. Zároveň upozorňuji rodiče na uzavření školní družiny. Marie Zapletalová

Číst dál →