Odstávka stravovacího systému

ikonka_ms

Vážení strávníci, v současné době probíhá upgrade stravovacího systému. Během posledního srpnového týdne bude opět zprovozněn a Vy si můžete objednávat obědy a svačiny obvyklým způsobem. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Organizace prvního školního týdne 2019/20

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU  V PONDĚLÍ 2. 9. 2019 v 7.45 hod. V ZELENÉ TŘÍDĚ škola se otvírá                               v 7.25 hod. vyučování začíná                         v 7.45 hod. Školní družina           …

Číst dál →

Krásné prázdniny

školní pomůcky

Óda na sběr Anežka Zívalíková Příroda a Tečovice – to je dobrá kombinace. Vše možné sbíráme, rádi to vždy děláme. Sběr v Tečovicích není žádná teorie, sbíráme i staré baterie. Celá škola je spokojená nad míru, nasbíráme i čtyři kontejnery papíru  

Číst dál →

Návštěva – Montiva racing

Poslední výlet v letošním školním roce byl do firmy Montiva racing v Prštném. Měli jsme možnost prohlédnout si závodní auto, kombinézu a helmu závodníka, poháry, vyzkoušet si výměnu kola, dozvědět se spoustu informací o autě, závodech. Všechny děti dostali drobné dárky a občerstvení. Moc děkujeme závodníku Michalu Vaňharovi a automechanikům (Zdeněk Husek a Petr Hradil), kteří…

Číst dál →

Seznam pomůcek pro 4. ročník

  SEZNAM POMŮCEK PRO 4. ROČNÍK aktovka přezůvky (nejlépe s uzavřenou patou, bílá podrážka) obaly na učebnice, pracovní sešity a sešity pouzdro – pero 2ks (tornádo, stabilo – ne mazací), tužka č.2 (2ks), č.3 (2ks), pastelky a fixy v základních barvách, kružítko, zvýrazňovač, zelená, červená propiska, guma, ořezávátko, fixy na mazací tabulku 2ks pravítko 30 cm, trojúhelníkové…

Číst dál →

Stříbrný věnec

20.6. 2019 se ve zlínských lázních konala plavecká soutěž Stříbrný věnec. Závodů se zúčastnili žáci 3. tříd. Soutěžilo se v plaveckých stylech prsa 25m, kraul 25m, znak 25, v jednotlivcích i štafetě. Naši školu reprezentovali tito žáci: Monika Lupačová, Anna Jemelková, Alice Ondíková Jan Kučerka, Fabien Prokop, Erik Slováček   Z rozplaveb do finále bohužel nikdo…

Číst dál →

19.6.2019 – T – Mobile Olympijský běh

Na středu 19. 6. 2019 jsme se už moc těšili. Čekal nás první T- Mobile Olympijský běh. Je pořádán pod záštitou Českého olympijského výboru a účastní se ho přihlášené školy po celé České republice. V 9.30 hodin se sešli všichni žáci i pedagogové na cvičném fotbalovém hřišti. Nejprve žáky přivítala paní ředitelka, pak následovala společná…

Číst dál →