Týden od 7. – 11. 1. 2019 „Tři králové“

Začátkem týdne jsme se věnovali tématu „Tří králů“. Zopakovali jsme si původ a význam této tradice, vyrobili jsme si papírové koruny pro tři krále a tříkrálové koledování jsme si ztvárnili dramatizací příběhu. Zazpívali jsme si písničku „My tři králové“ a naučili se básničku „Na tři krále po vesnici bloudí sněhem koledníci“. Procvičili jsme zrakovou percepci…

Číst dál →

ŽÁDOST O ODKLAD POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

ikonka_celaskola

Vážení rodiče, pokud uvažujete o odkladu povinné školní docházky Vašeho dítěte, kontaktujte, prosím, třídní učitelky, které Vám vydají žádost o vyšetření v KPPP Zlín. Popřípadě si žádost můžete stáhnout ZDE. KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Zlín A. Bati 5520 (SVIT, budova č.22) 760 01 Zlín Telefon: 575 570 491 Mobil: 734 780 348 web: www.poradnazl.cz Vzhledem k dlouhým čekacím lhůtám (3…

Číst dál →

Týden od 17. – 21. 12. 2018

vanoce2.focus-none.fill-660x260

Tento týden se nesl ve znamení zimy, vánočních zvyků a tradic, tvořivých dílen, čtení vánočních příběhů a pohádek a také rozbalování dárků od Ježíška. V pondělí jsme s dětmi navštívili Krajskou knihovnu Františka Bartoše ve Zlíně. Zde měla paní knihovnice přichystaný program na téma Zima a čas adventu. Děti si zopakovaly názvy ročních období, měsíců…

Číst dál →