Divadlo s družinou

Divadelní představení v Městském divadle Zlín ve středu 21. 11. 2018 – „Hastrman Tatrman“. Odjezd od školy v 13,45 hod., návrat ke škole asi v 16,15 hod. (představení 65 minut bez přestávky). Děti, které se akce neúčastní, odchází z družiny nejpozději v 13,30 hod.

Číst dál →

Lampionový průvod

lampion

Pozvánka na slavnostní otevření nového oddělení MŠ a lampionový průvod obcí Pojďte s námi do lampionového průvodu. Pokud nemáte lampión postačí například svítící tyčiky, balónky nebo cokoliv jiného – svítícího Budeme se na Vás těšit Iva Hájková a Iveta Richtarová  

Číst dál →

Halloweenské učení

Halloween

Ve středu 31.10. si mohou děti přinést do školy halloweenský kostým. Pokud žádný kostým nemáte, postačí třeba oranžové tričko Budeme se vyučovat podle rozvrhu – M, Čj, Čt, Pč, Prv,  úkoly však budou s halloweenskou tématikou. Pracovní sešity si tedy děti do školy nosit nemusí. Nezapomeňte však na psací potřeby. Jelikož je Halloween anglosaský svátek,…

Číst dál →

Poplatek za školní družinu

Vykřičník

Vážení rodiče, připomínáme, že 31. 10. 2018 končí splatnost poplatku za školní družinu – 1. pololetí – 500,- , příp. 250,- Kč. Platba na účet školy: 27-3961180227/0100  – do zprávy pro příjemce uveďte: ŠD-jméno dítěte. Děkujeme

Číst dál →

Upozornění – zrušení kroužku

Vykřičník

Vážení rodiče, ve středu 17. 10. 2018 se ruší matematický kroužek a sportovní kroužek z organizačních důvodů (odjezd školní družiny do divadla). Děkujeme za pochopení. Mgr. Marta Miklová, Mgr. Lucie Hradilová, PaedDr. Hana Králová

Číst dál →

A máme tady podzim

Celý měsíc říjen si budeme povídat o podzimu, znacích podzimu, změnách v přírodě, ovoci a zelenině. Učíme se vnímat krásu a barvy podzimní přírody. Děti přinesly opravdu mnoho přírodnin, ovoce a zeleniny pro názornou výuku. Udělali jsme si hezkou podzimní výstavku, vyzdobili schody před školou. Děkuji dětem a rodičům  za jejich velkou aktivitu a snahu….

Číst dál →