Informace k zahájení školního roku 2018/2019

images (1)

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU  V PONDĚLÍ 3. 9. 2017 v 7.45 hod. V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ škola se otvírá                               v 7.25 hod. vyučování začíná                         v 7.45 hod. Školní družina           …

Číst dál →

Organizace posledního týdne

Vážení rodiče, Velmi chválím děti za uklízení pokojů při pobytu ve škole v přírodě. Děti byly velmi šikovné a pobyt jsme si společně užili. Vaše děti obdržely  lístek o provozu družiny v pátek 29. 6. 2018, dále přihlášku k odběru svačinek a obědů na příští školní rok. Obojí vyplňte  a pošlete co nejdříve do školy….

Číst dál →

SEZNAM POMŮCEK PRO 3. ROČNÍK

images (1)

aktovka přezůvky (nejlépe s uzavřenou patou, bílá podrážka) obaly na učebnice, pracovní sešity a sešity pouzdro – pero 2ks (tornádo, stabilo – ne mazací), tužka č.1, č.2, č.3, pastelky a fixy v základních barvách, kružítko pravítko 30 cm, trojúhelníkové pravítko s ryskou kelímek na pití Výtvarné potřeby: (umístěné v kufříku/krabici, vše řádně podepsané) vodové barvy, temperové barvy, voskovky, kelímek…

Číst dál →

Informace

Prosím o kopii kartičky zdravotní pojišťovny – do pátku. Děti mají v deníčku žádost o sponzorský dar, za jakýkoliv dar předem děkujeme. Do výuky ve škole v přírodě budou děti potřebovat jen pouzdro s pastelkami a fixy. Každé dítě si vezme svou knížku na čtení.

Číst dál →

Informace ke Švp

Děti mají v deníčku nalepenou návratku ohledně příjezdu ze školy v přírodě. Pro pobyt  ve škole v přírodě je nutná kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Pokud nebudete mít možnost si ji okopírovat doma, pošlete mi ji do školy k okopírování (nejpozději do pátku). Děti si budou brát sebou pouzdro, vybavte je dostatečně pastelkami (ořezávátko) i fixy. Domácí úkol…

Číst dál →