Učivo 16. – 20. 9.

Chválím většinu děvčat za pěknou práci i chování. Tento týden se u mnoha dětí zlepšilo pracovní tempo a plnění pokynů. V plavání dělají děti velké pokroky. Příští týden se kromě nácviku na vystoupení zaměříme na hlasité čtení a počítání numerických příkladů. Na páteční vystoupení budeme potřebovat kromě cyklistických přileb i jednobarevná trička (nebo mikiny), mohou být…

Číst dál →

Učivo 9. – 13. 9.

Chválím děvčata za pěknou práci i chování během celého týdne. Příští týden chceme společně zapracovat na plnění pokynů a na pracovním tempu. Děkuji Vám za účast a příjemnou atmosféru na třídních schůzkách. Ve středu nosíme jen  věci do plavání  a čip (potřebný zbytek věcí máme ve škole, není třeba ani pouzdro či notýsek). Na vystoupení…

Číst dál →

Čtvrtek 5. 9.

Zítra prosím odevzdat přihlášky do kroužků. Připomínám pondělní třídní schůzky v 16:00. Dnes jsme si poprvé zapisovali úkol (dokončení školní práce a čtení). Chválím děti za snahu při včerejším plaveckém výcviku. Přeji Vám pohodový zbytek dne. HK

Číst dál →

Divadelní předplatné

divadlo

Vážení rodiče, děti ze školní družiny dostaly nabídku do divadla spolu s návratkou. Prosím o vyplnění a odevzdání do 18. září. Peníze (360,- Kč) stačí poslat do 12. října. Děkuji.     M. Vaďurová Nabídka předplatného nejmenšího diváka Městské divadlo Zlín – hrací den středa 14,30 – sk. 13 Představení: Příhody včelích medvídků – Divadlo Krapet…

Číst dál →

Co potřebujeme v družině

16699666-stastne-deti-si-hraji

Milí rodiče, pošlete prosím v průběhu září do družiny krabici papírových kapesníků – budou se časem určitě hodit a balík papírů do kopírky – hojně využíváme pro kopírování oblíbených křížovek a omalovánek, apod. Dále prosíme rodiče, kteří mají možnost nám přinést papíry na kreslení (stačí z jedné strany čisté), aby tak činili kdykoliv a v jakémkoliv…

Číst dál →