Krásné prázdniny

školní pomůcky

Óda na sběr Anežka Zívalíková Příroda a Tečovice – to je dobrá kombinace. Vše možné sbíráme, rádi to vždy děláme. Sběr v Tečovicích není žádná teorie, sbíráme i staré baterie. Celá škola je spokojená nad míru, nasbíráme i čtyři kontejnery papíru  

Číst dál →

Pomůcky do 3. třídy

školní pomůcky

Seznam pomůcek pro 3. třídu – pro příští školní rok budeme potřebovat: Pomůcky do penálu: 2 pera na psaní (ne gumovací), prosím žádné propisky a zmizík tužku č. 1, 2, 3 gelové pero zelené a červené guma, ořezávátko, pastelky krátké pravítko na podtrhávání alespoň jeden zvýrazňovač libovolné barvy trojúhelník s ryskou, pravítko 30 cm, funkční kružítko…

Číst dál →

19.6.2019 – T – Mobile Olympijský běh

Na středu 19. 6. 2019 jsme se už moc těšili. Čekal nás první T- Mobile Olympijský běh. Je pořádán pod záštitou Českého olympijského výboru a účastní se ho přihlášené školy po celé České republice. V 9.30 hodin se sešli všichni žáci i pedagogové na cvičném fotbalovém hřišti. Nejprve žáky přivítala paní ředitelka, pak následovala společná…

Číst dál →

Organizace posledního týdne 24. – 28. 6.

ikonka_ms

Vyučování pondělí – čtvrtek 24. – 27. 6. je podle rozvrhu. Odpadá pouze odpolední vyučování 4. a 5. ročníku. Družina je do 16,00 hodin. V pátek končí vyučování v 9,25. Žáci mohou odcházet domů, popřípadě počkají ve družině na oběd v 11,00.  Z důvodu rekonstrukce bude od pondělí 24. 6. uzavřena místnost 2. oddělení školní družiny dole…

Číst dál →

Informace o změnách v provozu školní družiny

Vážení rodiče, od pondělí 24. 6. bude uzavřena místnost 2. oddělení školní družiny dole v přízemí.  Ranní družina bude přemístěna do 5. třídy – žlutá v přízemí. Odpoledne budou obě oddělení spojena v prostorách „horní“ družiny, případně využijeme i 1. třídu. V pátek 28. 6. bude provoz družiny pouze do 13,45 hod. Děti dostaly návratky,…

Číst dál →

T-Mobile Olympijský běh

T-Mobile  Olympijský běh   Hlavní myšlenka akce Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde…

Číst dál →

Vertikon – zjištění zájmu

59-264x9961

Vážení rodiče, po úspěšné návštěvě lezecké stěny žáků 1. třídy, bych chtěla s dětmi také stoupat k výšinám Bohužel však rozpočet třídního fondu byl vyčerpán( tuším, že ne jen u dvou  žáků), kteří s námi nebyli na worshopu animace. Workshop stál 149 korun na žáka + cesta objednaným autobusem. Budu tedy muset vybrat další částku…

Číst dál →

Návštěva knihovny

5c56dd51ea5408fb56dfb9189fa4babd

BAREVNÝ SVĚT ILUSTRACÍ GALINY MIKLÍNOVÉ     24.6. 2019 Víte, kdo se spisovatelem Pavlem Šrutem stvořil Lichožrouty – tvory pojídající ponožky? Galina Miklínová, ilustrátorka knih Pavouček Pája, Vombat Jirka, Kosprd a Telecí, Čtyřka na vodě, O Kanafáskovi… Ukázky z knih a filmů. SEDÁNEK V PARKU Po výukovém programu v knihovně se přesuneme do parku u staré knihovny….

Číst dál →

Výlet Holešov

ec16f4fa-2b5b-4825-9f86-38848ac54dd4_500_500_crop

6. Výlet Holešov Děti přijdou do školy jako obvykle. Na autobus budeme odcházet společně od školy 7.45 hod. Na tento nerazte si svačinu a oběd. Odjezd z Tečovic: 7:57 hod. Odjezd z Holešova:12:50 hod.   Příjezd do Tečovic 13.26        ( poslední spoj směr Tečovice) V pondělí děti dostanou návratku, zda půjdou ještě do ŠD S sebou: batůžek, pláštěnku,…

Číst dál →