„Týden od 3.12. – 7.12. 2018“ Téma: Čert a Mikuláš

S dětmi jsme v tomto týdnu samozřejmě očekávali nejvíce příchod sv. Mikuláše. Taky jsme se ho dočkali a byl velice štědrý. Dětem přinesl balíček s dobrotami a také advetní kalendář, ale museli jsme i předvést, co jsme se naučili. Třída berušek zazpívala Mik miku Mikuláš, co jsme se běhěm pár dnů naučili. Ale celý týden…

Číst dál →

Oznámení o uzavření MŠ ve dnech 27. 12. 2018 – 2. 1. 2019

ikonka_ms

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům, že z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí a čerpání dovolené bude mateřská škola ve dnech 27., 28. 12. 2018 a ve středu 2. 1. 2019 UZAVŘENA. Provoz MŠ bude opět zahájen ve čtvrtek 3. ledna 2019.  

Číst dál →

Týden od 26. 11. – 30. 11. 2018 „Příprava zvířátek na zimu“

b91736192

V posledním listopadovém týdnu jsme rozšiřovali poznatky dětí o podzimní přírodě a opakovali jsme názvy zvířátek, které se připravují na zimu. Při grafomotorických cvičeních děti trénovaly svislé čáry a různé tvary. V pracovních činnostech jsme se zaměřili na blížící se advent, kreslili jsme sněhové vločky a kombinovanou technikou jsme vytvářeli andílky. Trhání a lepení papíru…

Číst dál →

Rozbalování dárečků pod vánočním stromečkem

Vážení rodiče. I do naší mateřské školy přijde letos Ježíšek nadělit dětem nové hračky a didaktické pomůcky. Kdo z vás by chtěl také přispět finanční částkou nebo přímo dárkem, může tak udělat po domluvě s paní učitelkami na třídě. Paní učitelky vám rády poradí, co by se dětem líbilo a co by je potěšilo. Dárečky…

Číst dál →

Mikulášská nadílka v naší MŠ

Mikuláš

Milí rodiče, ve středu 5. 12. 2018 přijde k nám do MŠ Mikuláš s mikulášskou nadílkou. Děti se v tento den mohou převléknout za andílky nebo čertíky, maminky mohou dětem přinést na ochutnávku vánoční cukroví. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na příjemně prožitý den s andílky, čertíky i Svatým Mikulášem. Kolektiv MŠ Adriana Moravcová

Číst dál →

„Příprava zvířatek na zimu“ týden od 19.11. – 23.11. 2018

4c2ff67b96ebe6024c23d9f478893acd

V tomto týdnu jsme toho s dětmi prožili opravdu hodně. Hned v pondělí si pro nás připravil svá kouzla pan kouzelník. Vyčaroval květiny, ukázal nám kouzlo s kartami a nechal schovat pár věci v kouzené krabičce. Měl moc šikovné asistenty z našich dětí. Další den nás čekala pohádka Boudo budko, kterou jsme si s dětmi…

Číst dál →