Přerušení dodávky elektrické energie 24. 4.

Vážení rodiče, oznamujeme, že ve středu 24. dubna v době od 8,00 – 12,00 hodin dojde k přerušení dodávky elektrické energie. Provoz MŠ i ZŠ zůstane zachovaný. Obědy budou vydávány formou studené kuchyně. Prosíme cizí strávníky, aby si zrušili obědy na tento den. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Týden od 15. 4. – 19. 4. 2019 „Velikonoce“

velikonoce

V tomto týdnu jsme se připravovali na velikonoční svátky. V pondělí jsme v dílničkách vytvářeli velikonoční dekorace, děti namalovaly papírovou nádobku, naplnily hlínou, zasely osení a dotvořily ozdobou z keramiky. V úterý nás navštívil pan Forejt s preventivním programem „Zdravý úsměv“ na téma – Ochrana proti zubnímu kazu. Ve středu jsme viděli na Malé scéně…

Číst dál →

Výsadba záhonků a plnění plánu činností

eko

Vážení rodiče, v minulém školním roce se nám podařilo vypěstovat rajčata, melouny a pažitku. Děti byly na své výpěstky pyšné, a proto budeme i v letošním školním roce v pěstování na záhoncích pokračovat. Tento rok jsme si na schůzce Ekotýmu odsouhlasili bylinkový (máta, meduňka), levandulový a také zeleninový záhonek s kadeřavou petrželkou, celerem, magi, hráškem, kedlubnou a salátem,…

Číst dál →

Slavíme velký úspěch!!!

ikonka_ms

Dnes máme VELKÝ DEN! Podařilo se nám úspěšně projít auditem a získat tak mezinárodní titul Ekoškola a zelenou vlajku!!! 18. 6. 2019 pojedeme do Prahy, kde si od senátorů ve Vladislavském sále převezmeme ocenění!!! Velké poděkování patří všem zúčastněným, kteří programu věřili, věnovali mu čas, energii a nápady. Patří mezi ně členové Ekotýmu z řad…

Číst dál →