Informace k zahájení školního roku 2018/2019

images (1)

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU  V PONDĚLÍ 3. 9. 2017 v 7.45 hod. V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ škola se otvírá                               v 7.25 hod. vyučování začíná                         v 7.45 hod. Školní družina           …

Číst dál →

Škola v přírodě

allegato-01_46869

Dobrý den vážení rodiče, v pondělí 11. 6. nezapomeňte k autobusu přinést potvrzení o bezinfekčnosti s datem odjezdu. Děti si brát učení nebudou. Učit se sice budeme, ale určitě ne z pracovních sešitů. Vše budeme mít indiánsky motivované ( 1. tř.). Přibalte tedy dětem větší tričko na indiánské šaty, které můžeme pomalovat či nastříhat. Pokud mají děti čelenku či kostým,…

Číst dál →

Fotografování 1. třída

Dnes jsme se fotografovali – díky počasí ne venku:( Fotky budou však určitě pěkné. Paní fotografka je začne upravovat. Co jsme vyfotili ? Napište mi kolik kusů od každé budete chtít: Samostatná – Můj první školní rok     Počet kusů: _______ Celková 1. varianta                                    Počet kusů: _______ Celková   2. varianta                                  Počet kusů: _______  …

Číst dál →