Vystoupení pro seniory

grandparents

I letos budeme vystupovat na podzimním setkání seniorů. V deníčku máte text, který se děti naučí. Možná budete převapeni výběrem písně, ale to opravdu bylo v režii dětí. Při hudební výchově, při hře Pějme píseň dokola……jsem asi právěm očekávala písně jako např. Prší, prší… hold doba se mění, repertoár dětí také :DD   (Mirai – Když…

Číst dál →

Týden 23. 10. – 25. 10. 2017 „DÝNĚ“

V komunitním kruhu jsme si povídali o dýních – jaké jsou barvy, porovnali větší x menší, co vše se může z dýní připravit v kuchyni, proč se z dýní vyřezávají strašidelné obličeje, vyzkoušeli jsme si jejich váhu (těžké x lehké). Děti nacvičovaly trhání barevného papíru a jednotlivé kousky nalepovaly na papír s předkreslenou dýní. Na…

Číst dál →

Škola v přírodě

léto

Vážení rodiče, připravujeme školu v přírodě. Na základě předložených informací prosím o závaznou přihlášku. Sledujte, prosím, webové stránky, kde budeme postupně uveřejňovat další informace. Místo konání:  horský hotel Jelenovská, Jelenovská 99, 766 01 Valašské Klobouky Termín konání: 18. – 21. 6. 2018 Cena: 1 600 Kč V ceně pobytu je ubytování, plná penze (5 x denně), pitný režim,…

Číst dál →