Krabice od bot 2019

Vážení rodiče, po loňském úspěchu se opět připojujeme k celosvětové akci Krabice od bot. Letos organizátoři trochu změnili systém. Dárek pro chlapce či dívku v určitém věku si zarezervujete na webu zde. Vyplněné údaje si poznačte na lísteček, který později pošlete s krabicí. Zabalený dárek nemusíte vozit na sběrné místo (Zlín – Prštné), stačí ho doručit do naší…

Číst dál →

Pondělí 11.11. sv. Martin

sv. martin

V pondělí budeme slavit svátek sv. Martina. Dětem jsem řekla, aby se oblékly do bílých barev. Dnes jme vystřihovali papírové vločky,pro případ, že by v pondělí nesněžilo Jelikož mamé ve třídě Martina, a mamé také kostým pro sv. Martina, projdeme průvodem celou školu, tedy navštívíme všechny třídy.    

Číst dál →

6.11. Dú

Čtení  – ŽA str. 34 – 35 ( gradované úlohy – čtení písmen 35/ sova; čtení slabik 34/sova; čtení slov 34/hvězda; čtení vět 35/ hvězda) Aj – procvičujte poslech https://elt.oup.com/student/happyhouse/level1/picturedictionary_01/picturedictionary_01_02?cc=cz&selLanguage=cs

Číst dál →

Beseda se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

Dne 5. listopadu 2019 se v zelené třídě konaly dvě besedy se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou. Paní Pospíšilová je jednou z našich nejznámějších současných spisovatelek literatury pro děti.  Je autorkou dětských knih, kterých celkem napsala 239. Píše nejen pohádky, ale i básničky, hádanky a didaktické křížovky, či osmisměrky.  Paní spisovatelka nejprve dětem vysvětlila, jak vzniká kniha, představila…

Číst dál →

Beseda se Zuzanou Pospíšilovou

zuzana-pospisilova

Vážení rodiče, zítra bude v naší třídě probíhat beseda s paní spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou. Pokud doma máte některou z jejich knih, mohou si ji děti přinést k podepsání. Seznam vydaných knih ( obálek) na webové stránce: http://www.zuzanapospisilova.svet-stranek.cz/ Časové rozvržení besed: 9.00- 10.00 hod.  ( 1. a 2. ročník) 10.00- 11.00 hod. ( 3.,4.,5.ročník) Jelikož budou…

Číst dál →

22.10.Dú

M – list ( určení počtu + celového počtu čtverečků a mráčků) – v obálce ( Natálka má obálku ve škole…byla pěkně uklizená AJ – procvičovat slovní zásobu ( pojmenuj včechny obyvatele a zvířata, + pozdrav (hello) a rozloučení ( goodbye) str.8 Čteme doma i ve škole každý den Zopakujte – Dnes jsme četli na…

Číst dál →