Čtvrtek 17. 1.

Slabikář s. 32 Psaní – do sešitu OPD přepsat ze Slabikáře s. 31 označená slova Vážení rodiče, tento týden jsme provedli diagnostickou prověrku čtení. V tomto čtenářském období zvládly všechny děti nejzákladnější požadovanou úroveň, většina dětí čte (i s porozuměním textu) na nejvyšší možné úrovni. Děkuji Vám za každodenní spolupráci při přípravě dětí. HK

Číst dál →

Pátek 11. 1.

Slabikář s. 28 (s. 27 doporučuji opakovat) Matematika – sešit: na úterý 15. 1. dokončit psaní číslic Dnes se nám vydařila vycházka, chválím děti za práci i pěkné chování. Přeji Vám krásný víkend. HK Učivo 19. týden Slabikář s. 28 Písanka s. 27 Matematika s. 62 (sčítání a odčítání do 12 s dopomocí krokovacího pásu,…

Číst dál →

Čtvrtek 10. 1.

Slabikář s. 27 Písanka s. 27 – dokončit Matematika s. 61/3, 4 – dokončit AJ s. 33 – do příštího čtvrtku nosit denně učebnici, budeme procvičovat čtení obrázků Chválím děti za včerejší diktát, který napsala celá třída na jedničku. Zítra krátká vycházka, děti si mohou donést krmení pro ptáčky (slunečnicová semínka, mák, len, vločky, kukuřičný…

Číst dál →

Oblečení pro pobyt venku

Vážení rodiče, ve školní družině se snažíme o každodenní pobyt venku (samozřejmě s ohledem na počasí). Během týdne, kdy děti docházejí do zájmových kroužků, je to alespoň kratší pobyt na školním hřišti, v pátek potom delší vycházka. Vzhledem k chladnému počasí doporučujeme teplé doplňky oblečení. Děti často nemají čepice, rukavice, šály (nákrčníky), pod bundou jen…

Číst dál →

Pondělí 7. 1.

Slabikář s. 24 Písanka s. 25 – označené řádky (s. 24 budeme psát až zítra) Matematika s. 57/3 (kdo nedokončil ve škole) Děti dnes dostaly krokovací pás do 20 pro domácí počítání. Každý má dnes za úkol ústně ukázat rodičům, jak ve škole počítáme do 12 (všechny příklady postupně: 12+0=12, 11+1=12, 10+2=12, …) Doporučuji pravidelně dětem prohlížet…

Číst dál →