20.9. Dú – hodnocení týdne

All-focus

Vážení rodiče, chtěla bych velmi pochválit děti za práci a aktivitu. Velmi pěkně se mi ve třídě pracuje. Opravdu. Společně objevujeme nové, posouváme se kupředu a máme z toho společně velkou radost. Upozornění: pracovní sešit  –  Moje první psaní máme ve škole ČJ – vyvodili jsme písmeno M ( 4 tvary – tiskací, psací)- Děti…

Číst dál →

18.9. DÚ

cartoon-1751223_960_720

Ps- dokreslit klaunovi mašli – Vážení rodiče, zítra jedu na školení, nebude tedy ve škole. Děti budou mít suplování. Procvičujte s dětmi stále texty na vystoupení. Všichni jsou moc šikovní. Děkuji Vám za pomoc. V matematice můžete procvičova na https://www.skolasnadhledem.cz/   stačí jen vyplnit kód z probírané stránky v MA

Číst dál →

13. 9. DÚ hodnocení týdne

All-focus

Přineseme si: V průběhu příštího týdne mohou děti nosit desky s vystříhanými písmeny Co jsme probrali: M  po str. 12 počítání do 5, zápis počtu vyvození krokování, vyvození sčítání M- G krychlové stavby, geometrické tvary- vyhledávání, pojmenovávání ČJ   (ŽA po str. 9)  porozumění předčítanému textu – Sluníčko ztratilo tečku  rébusy – obrázkové čtení  první a…

Číst dál →

9.9. Dú 1.třída

PS – str. 7 – kroužíme doprava i doleva, sledujte prosím správné držení tužky, ruka „klouže“ po papíře, pohyb vychází z ramene, ne že zápěstí Svačiny-dnes si některé děti nepamatovaly, zda mají objednanou svačinu. Budeme tedy chodit pro svačinu prozatím všichni. Dávejte dětem vždy boxík, kde si svačinu v jídelně uloží. Z hygienických i praktických…

Číst dál →