Úterý 18. 9.

Živá abeceda – zopakovat báseň (nalepená na vnitřních deskách ŽA) + s. 6 – dokončit úkol (kdo nestihl ve škole) Písanka s. 14 (vsedě, rozcvičit se na cvicích psaných ve škole) Matematika – dokončit úkoly na obou stranách listu (Pošta) – přinést ve čtvrtek (ve středu matematiku nemáme v rozvrhu) Dnes děti obdržely krokovací pás…

Číst dál →

Divadelní předplatné

divadlo

Vážení rodiče, děti ze školní družiny dostaly nabídku do divadla spolu s návratkou. Prosím o vyplnění a odevzdání do pátku 21. září. Peníze (320,- Kč) stačí poslat do 12. října. Děkuji.     M. Vaďurová Nabídka předplatného nejmenšího diváka Městské divadlo Zlín – hrací den středa 14,30 – sk. 13 Představení: Jů a Hele: Veselá pouť…

Číst dál →

Pátek 14. 9.

Živá abeceda s. 12/ dva pastelkové úkoly + zopakovat básničku (papouškový úkol) Vystřihnout M m, každou kartičku vzadu označit značkou, vložit do desek na písmena, v pondělí si přinést Písanka s. 11 – dokončit (vejce, zrníčka), pracovat vsedě Informujte prosím vždy ráno děti o tom, zda mají  objednanou svačinu. Chválím děti za práci a chování během celého týdne,…

Číst dál →

Pondělí 10. 9.

Notýsek s. 25 (potvrzení) Písanka s. 3 (ve stoje uvolňovací cvik – ocas, vsedě vymalovat a dokreslit draka) Matematika s. 6 – 7 (prohlídnout si dobře obrázek) Naše foto bude ve Zlínském deníku pravděpodobně 26. 9., jednám o objednávce pro každého žáka, informace následně sdělím. Zítra jdeme na divadelní představení do MŠ. HK

Číst dál →

Pátek 7. 9.

Chválím děti za vzornou práci a chování během celého týdne. V úterý 11. 9. se zúčastníme divadelního představení (prostory MŠ), vstupné uhradím ze společných financí. Děkuji, že denně kontrolujete dětem Notýsek, Úkolníček, Poštu, pouzdro. Příští týden již budeme mít úkoly na domácí procvičování. Přeji pěkný víkend. HK

Číst dál →

Co potřebujeme v družině

16699666-stastne-deti-si-hraji

Milí rodiče, pošlete prosím v průběhu září do družiny krabici papírových kapesníků – budou se časem určitě hodit :). Dále prosíme rodiče, kteří mají možnost získat papíry na kreslení (stačí z jedné strany čisté), aby tak činili kdykoliv a v jakémkoliv množství.  Pro pobyt na školním hřišti děti potřebují láhev na pití (pokud s sebou nemají)…

Číst dál →