Krásné prázdniny

školní pomůcky

Óda na sběr Anežka Zívalíková Příroda a Tečovice – to je dobrá kombinace. Vše možné sbíráme, rádi to vždy děláme. Sběr v Tečovicích není žádná teorie, sbíráme i staré baterie. Celá škola je spokojená nad míru, nasbíráme i čtyři kontejnery papíru  

Číst dál →

Středa 26. 6.

Dnes jsme si užili třídní zmrzlinovou párty a taneční vystoupení spolužáka Erika ze třetí třídy a jeho partnerky. Domů si dnes děti odnášejí krabici s potřebami do výtvarné výchovy. Zítra si mohou donést společenské hry. Chválím děti za pěkné chování a pohodovou atmosféru. HK

Číst dál →

Úterý 25. 6.

Dnes si děti odnášejí malé sešity, prvouku a složku s výtvarnými pracemi. Některá díla zůstávají ve škole na výzdobu. Chválím děti za pěkné chování, dnešní a zítřejší den máme „třídní párty“. Zítra si děti odnesou krabici s výtvarnými potřebami. Na čtvrtek si děti mohou přinést společenské hry, část vyučování budeme trávit rozloučením s páťáky. V…

Číst dál →

Pondělí 24. 6.

V Úkolníčku prosím podepsat informace k začátku nového školního roku. Portfolio za 1. ročník (složka) i úbor do TV si děti již nechávají doma. Klíče od šatní skříňky se letos nevracejí, ve čtvrtek děti nechají skříňku vyklizenou a otevřenou. HK

Číst dál →

Pátek 21. 6.

Dnes sraz 16:15 v areálu za hasičskou zbrojnicí. V pondělí prosím poslat vyplněnou přihlášku ke stravování (děti mají v poště). Ve 2. ročníku budeme absolvovat povinný plavecký výcvik (10 lekcí, Plavecká škola Zlín). První lekce proběhne již ve středu 4. září. Děti budou kromě plavek potřebovat i plaveckou čepici. Podrobnější informace dostanou děti v pondělí…

Číst dál →

Čtvrtek 20. 6.

Se Slabikářem jsme se dnes rozloučili, děti si jej nechají doma. Složky s písmeny si necháme přes prázdniny ve škole (pro opakování v září). Dnes děti dostaly třídní fotografii. Těšíme se na zítřejší slavnostní odpoledne – rozloučení se školním rokem. HK

Číst dál →

19.6.2019 – T – Mobile Olympijský běh

Na středu 19. 6. 2019 jsme se už moc těšili. Čekal nás první T- Mobile Olympijský běh. Je pořádán pod záštitou Českého olympijského výboru a účastní se ho přihlášené školy po celé České republice. V 9.30 hodin se sešli všichni žáci i pedagogové na cvičném fotbalovém hřišti. Nejprve žáky přivítala paní ředitelka, pak následovala společná…

Číst dál →