Pondělí 18. 3.

Pracovní sešit ke Slabikáři s. 28 (s. 27 – kdo nemá, dokončí poslední úkol) Písanka s. 25 Dnešní diagnostickou prověrku čtení pro toto čtenářské období zvládly všechny děti dobře. Doporučuji dávat doma i otázky ke čtenému textu, děti by měly samy říct, o čem četly (několika dětem to činilo obtíže).  HK

Číst dál →

Pátek 15. 3.

Pracovní sešit ke Slabikáři s. 26 (ve Slabikáři doporučuji opakovat čtení slov s písmeny bdp – např. s. 59) Prvouka s. 50 – na středu 20. 3. možno ústně opakovat Tento týden chválím děti za pěknou práci. Posíláme pozdravy nemocným spolužákům, těšíme se, až budeme zase všichni spolu. Přeji Vám krásný víkend. HK Učivo 28….

Číst dál →

Čtvrtek 14. 3.

Slabikář s. 62 – čtení otázek, s. 63/5 Písanka s. 21 Matematika – list na úterý 19. 3. (většinu těchto příkladů by děti měly počítat již zpaměti bez krokovacího pásu, ten slouží jen jako zraková opora pro kontrolu) AJ – PS s. 35 – vybarvit zakroužkované obrázky – na čtvrtek 21. 3.

Číst dál →

Středa 13. 3.

Slabikář s. 63 – označená část (s. 60 dokončit – kdo ještě nemá) Písanka s. 24 Prvouka s. 47 – dokreslit (po 3 obrázcích) – na pátek Ve Slabikáři vzadu máme  nalepenou velikonoční koledu. Učíme se ji ve škole, zpaměti doučit do 20. 3. Děkuji Vám, kteří jste již začali posílat vyfouknutá vajíčka a skořápky….

Číst dál →

Čtvrtek 7. 3.

Zítra jedeme na výchovný koncert do Kongresové ho centra Zlín. Sraz je v 7:30 ve třídě,       v 7:35 už odcházíme na objednaný autobus. Prosím, aby děti přišly včas (7:25 se pouští do školy). Doporučuji posnídat, svačina bude později. S sebou do školy: čip, svačinu, pití. Po návratu (cca v 10:15) posvačíme a budeme se…

Číst dál →

Připomenutí – poplatek za školní družinu

Vykřičník

Vážení rodiče, připomínáme, že do konce února byla splatnost poplatku za školní družinu – 2. pololetí – 500,-, příp. 250,- Kč. Žádáme rodiče, kteří ještě nezaplatili, aby tak učinili co nejdříve. Platba na účet školy: 27-3961180227/0100  bez variabilního symbolu – do zprávy pro příjemce uveďte: ŠD-jméno dítěte. Děkujeme

Číst dál →