Týden od 11. 12. – 15. 12. 2017 „Vánoce – andílci“

andílek1

V tomto týdnu jsme se seznámili s příběhem Tři andělíčci a vymalovali jsme různé obrázky andělů. Ve výtvarných činnostech děti kombinovanou technikou malovaly anděly. V grafomotorice jsme se zaměřili na nácvik oválu a kruhu a naučili jsme se říkanku „Anděl seděl na obláčku“. Navštívili jsme sférické kino, kde nás příběhem provázel lední medvěd a tučňák….

Číst dál →

Týden od 27. 11. – 1. 12. 2017 „Čert a Mikuláš“

sníh2

V tomto týdnu jsme se připravovali na příchod čerta a Mikuláše. Četli jsme si příběhy z knihy U všech čertů, grafomotoriku jsme procvičili při kresbě čertích jazyků a naučili jsme se rozpočítadlo „Ententýky dva špalíky“. V pondělí k nám přijelo maňáskové divadlo s pohádkou „Farma zvířátek“. Ve výtvarných činnostech jsme malovali vánoční stromek a při…

Číst dál →

Týden od 13. 11. – 17. 11. 2017 “ Kulturní představení pro děti“

magic

Týden jsme zahájili opakováním základů pravidel správného chování při společenských příležitostech a různých kulturních akcích. V pondělí nám kouzelník Valdini předvedl různé triky a dokázal vykouzlit králíka i holubičku. Na Malé scéně ve Zlíně jsme v úterý viděli pohádku „O princezně, která ráčkovala“. Ve výtvarných činnostech jsme malovali obrázek do soutěže na téma „Můj nejmilejší…

Číst dál →