Týden 9. 10. – 13. 10. 2017 „Ovoce a zelenina na podzim“

Pomocí obrázků jsme si povídali, která zelenina a ovoce se na podzim sklízí, paní kuchařky nám připravily ovocnou svačinku a děti poznávaly podle chuti ovoce. Zacvičili jsme si s padákem, zkoušeli na něm poznávat barvičky. Vykreslili si hrušku a procvičili si prstíky trháním a mačkáním krepového papíru. Ten jsme nalepili na šablonu velké hrušky. Zahráli…

Číst dál →

Tečovské hody s voděním berana

Tecovice-hody-2017

Milí rodiče, dovolujeme si Vás a Vaše děti pozvat do hodového průvodu v sobotu 14. 10. 2017. Sraz bude ve 12.00 hod. u Obecního úřadu.  Máte-li zájem se s dětmi průvodu zúčastnit a zapůjčit si kroje pro děti, řekněte to prosím paní učitelkám ve třídách. Následně si je pak budete moci vyzvednout během pátku 13….

Číst dál →