Týden 3.12.-7.12. ,,Přichází k nám Mikuláš“

V prvním adventním týdnu jsme se seznámili s adventním kalendářem, ve kterém na nás každý den až do Vánoc čeká jeden úkol a pokud ho společně splníme, dostaneme sladkou perníčkovou odměnu. Průběžně jsme se připravovali na příchod Mikuláše – procvičovali jsme písničky ,,Mik, Miku, Mikuláš“ a ,,Písnička pro čerta“ a také říkanku s pohybem ,,Hudry, hudry, dupy,…

Číst dál →

Oznámení o uzavření MŠ ve dnech 27. 12. 2018 – 2. 1. 2019

ikonka_ms

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům, že z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí a čerpání dovolené bude mateřská škola ve dnech 27., 28. 12. 2018 a ve středu 2. 1. 2019 UZAVŘENA. Provoz MŠ bude opět zahájen ve čtvrtek 3. ledna 2019.  

Číst dál →

Týden 26. 11. – 30.11. „Jsme kamarádi, pomáháme si“

Poslední listopadový týden byl zaměřen na podporování začínajících kamarádských vztahů mezi dětmi a také jsme se začali připravovat na nadcházející adventní čas. Ranním rituálem se stalo lepení své značky do nástěnné  „Naší školky“ a počítání, kolik nás ve školce je. Dalším rituálem – “ Sluníčkovým“ pohlazením začínáme v komunitním kruhu každý náš den. Klukům se moc…

Číst dál →

Rozbalování dárečků pod vánočním stromečkem

Vážení rodiče. I do naší mateřské školy přijde letos Ježíšek nadělit dětem nové hračky a didaktické pomůcky. Kdo z vás by chtěl také přispět finanční částkou nebo přímo dárkem, může tak udělat po domluvě s paní učitelkami na třídě. Paní učitelky vám rády poradí, co by se dětem líbilo a co by je potěšilo. Dárečky…

Číst dál →

Mikulášská nadílka v naší MŠ

Mikuláš

Milí rodiče, ve středu 5. 12. 2018 přijde k nám do MŠ Mikuláš s mikulášskou nadílkou. Děti se v tento den mohou převléknout za andílky nebo čertíky, maminky mohou dětem přinést na ochutnávku vánoční cukroví. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na příjemně prožitý den s andílky, čertíky i Svatým Mikulášem. Kolektiv MŠ Adriana Moravcová

Číst dál →

Týden 19.11.-23.11.2018 ,,Co už umím“

Tento týden jsme procvičovali vše, co už umíme. Pro velkou nemocnost jsme se sešli jen v malém počtu. V pondělí nás překvapil první letošní snížek, a tak jsme se seznámili s písničkou ,,Padá sníh, padá sníh, pojedeme na saních“ a dokonce si vlastní sáně i vyrobili z molitanové stavebnice. Oslavili jsme třetí narozeniny Verunky a navštívili vystoupení pana…

Číst dál →