Přerušení dodávky elektrické energie 24. 4.

Vážení rodiče, oznamujeme, že ve středu 24. dubna v době od 8,00 – 12,00 hodin dojde k přerušení dodávky elektrické energie. Provoz MŠ i ZŠ zůstane zachovaný. Obědy budou vydávány formou studené kuchyně. Prosíme cizí strávníky, aby si zrušili obědy na tento den. Děkujeme za pochopení.

Číst dál →

Výsadba záhonků a plnění plánu činností

eko

Vážení rodiče, v minulém školním roce se nám podařilo vypěstovat rajčata, melouny a pažitku. Děti byly na své výpěstky pyšné, a proto budeme i v letošním školním roce v pěstování na záhoncích pokračovat. Tento rok jsme si na schůzce Ekotýmu odsouhlasili bylinkový (máta, meduňka), levandulový a také zeleninový záhonek s kadeřavou petrželkou, celerem, magi, hráškem, kedlubnou a salátem,…

Číst dál →

Slavíme velký úspěch!!!

ikonka_ms

Dnes máme VELKÝ DEN! Podařilo se nám úspěšně projít auditem a získat tak mezinárodní titul Ekoškola a zelenou vlajku!!! 18. 6. 2019 pojedeme do Prahy, kde si od senátorů ve Vladislavském sále převezmeme ocenění!!! Velké poděkování patří všem zúčastněným, kteří programu věřili, věnovali mu čas, energii a nápady. Patří mezi ně členové Ekotýmu z řad…

Číst dál →

Týdny od 1.4. do 12.4.2019 ,,Jaro v trávě“

V prvních dubnových 14 dnech jsme se věnovali tématu ,,Jaro v trávě“. Opakovali jsme si jména jarních květin, které už z většiny děti znají. Ukazovali jsme si je v knížkách a vyhledávali také při procházkách a na školní zahradě. S padákem jsme si zazpívali a zatančili si na písničky ,,Vozilo se na jaře“, ,,Točíme kolečko na travičce“, ,,Ať…

Číst dál →

Týden od 25.3. do 29.3.2019 ,,Jaro se probouzí“

V posledních březnových dnech jsme navázali na téma ,,Jaro se probouzí“. Opakovali jsme si základní znaky jara a společně se učili poznávat první jarní květiny. Vyrobili jsme si tiskátka z brambor a vytvořili si barevné tulipánky. Zahráli jsme si oblíbenou pohybovou hru ,,Na kamarády“ a další PH s písničkami ,,Sluníčko, sluníčko“ a ,,Prší, prší, jen se…

Číst dál →