Týden od 19. 3. – 24. 3. 2018 „O slepičce a kohoutkovi“

s+k

Tento týden jsme se seznámili s pohádkou “ O slepičce a kohoutkovi“ a celý týden jsme se věnovali aktivitám zaměřeným na toto téma. Ve výtvarných činnostech jsme vystřihli slepičku z papíru, namalovali jsme ji barvami a dokreslili obličej, v pracovním listu jsme ke každé slepičce přiřadili správné vajíčko. Pomalu jsme se připravovali na Velikonoce a…

Číst dál →

Týden od 5. 3. – 9. 3. 2018 „Zvířátka v zimě“

zvířata v zimě

Týden jsme zahájili povídáním o volně žijících zvířatech, vytvořili jsme zajímavé obrázky zvířat a četli jsme si příběh z knihy Medvídek na procházce. Grafomotorické dovednosti jsme rozvíjeli vedením rovných čar odshora dolů spojením dvojic obrázků mláděte a matky. Zvládli jsme i besedu v knihovně ZŠ, kde nám paní učitelka Miklová přečetla pohádku o Budulínkovi a…

Číst dál →

Upozornení

stažený soubor

Vážení rodiče, v průběhu výstavby třetího oddělení MŠ Vás prosíme o dodržování stanovených pravidel: nepřelézat oplocení staveniště nevstupovat na lešení nepřibližovat se k výkopům a prohlubním před školou je zvýšený pohyb vozidel stavby, je nutno dbát zvýšené opatrnosti zákaz vstupu na staveniště v prostoru vjezdové brány stavba představuje nebezpečí, při kterých může dojít k úrazu na stavbě je…

Číst dál →