Týden od 11. 6. – 15. 6. 2018 „Týden výletů a vycházek“

Illustration of Excited Kids Cheering While Riding a Bus

V pondělí jsme před výletem na Chlum úspěšně zvládli požární poplach. V dalších dnech jsme se věnovali různým aktivitám, v tělovýchovných činnostech jsme cvičili s balančními podložkami a sestavu z jógy, v hudebních činnostech jsme si opakovali písničky a doprovázeli je hrou na rytmické hudební nástroje. Počasí nám přálo i ve středu, kdy jsme v…

Číst dál →

Týden od 28. 5. – 1. 6. 2018 „Povolání“

povolání-řemesla

Zaměřili jsme se na téma řemesla a povolání, která jsme pojmenovávali podle obrázků a poznávali v pantomimě. Ve výtvarných činnostech jsme vyráběli muffiny z papíru, v pracovním listu jsme hledali v labyrintu cestu k požáru a naučili jsme se písničku „Šel zahradník do zahrady“. Den dětí jsme si zpříjemnili zmrzlinkou.

Číst dál →