Týden od 11. 12. – 15. 12. 2017 „Vánoce – andílci“

andílek1

V tomto týdnu jsme se seznámili s příběhem Tři andělíčci a vymalovali jsme různé obrázky andělů. Ve výtvarných činnostech děti kombinovanou technikou malovaly anděly. V grafomotorice jsme se zaměřili na nácvik oválu a kruhu a naučili jsme se říkanku „Anděl seděl na obláčku“. Navštívili jsme sférické kino, kde nás příběhem provázel lední medvěd a tučňák….

Číst dál →

Týden od 27. 11. – 1. 12. 2017 „Čert a Mikuláš“

sníh2

V tomto týdnu jsme se připravovali na příchod čerta a Mikuláše. Četli jsme si příběhy z knihy U všech čertů, grafomotoriku jsme procvičili při kresbě čertích jazyků a naučili jsme se rozpočítadlo „Ententýky dva špalíky“. V pondělí k nám přijelo maňáskové divadlo s pohádkou „Farma zvířátek“. Ve výtvarných činnostech jsme malovali vánoční stromek a při…

Číst dál →

Mikulášská nadílka v MŠ

mikulas

Milí rodiče, v úterý 5. 12. 2017 přijde k nám do MŠ Mikuláš s mikulášskou nadílkou. Děti se v tento den mohou převléknout za andílky nebo čertíky, maminky mohou dětem přinést na ochutnávku vánoční cukroví. Děkujeme za spolupráci a těšíme se a příjemně prožitý den s andílky, čertíky i Svatým Mikulášem. Kolektiv MŠ.

Číst dál →

UZAVŘENÍ MŠ 27. 12. 2017 – 2. 1. 2018

stažený soubor

Ředitelství ZŠ a MŠ Tečovice po projednání se zřizovatelem školy oznamuje rodičům dětí mateřské školy, že z důvodu nízkého počtu přihlášených dětí bude v době od  27. 12. 2017 – 2. 1. 2018  mateřská škola uzavřena.  Provoz MŠ bude opět zahájen ve středu 3. ledna 2018. V této době můžete své děti umístit do MŠ Sluníčko ve Zlíně. Děkujeme…

Číst dál →