Týden od 24.6. do 28.6.2019 ,,Co už umím“

Tento týden jsme si povídali o tom, co už umíme. Opakovali jsme básničky a písničky, se kterými se děti seznámily během celého roku. Zazpívali jsme si společně písničky s doprovodem klavíru a s rytmickými nástroji. Tento týden bylo krásné počasí, tak jsme s dětmi chodili hodně na zahradu a děti si tam hrály na písku, jezdily…

Číst dál →

Týden od 17.6. do 21.6.2019 ,,Co už umím“

S blížícím se koncem školního roku jsme si s dětmi opakovali všechno, co jsme se společně naučili – hudebně pohybové hry, jarní písničky a říkanky. Při hrách a vzdělávacích aktivitách jsme se věnovali zejména počítání, poznávání a pojmenovávání základních barev a rozvoji mluveného projevu (vyprávění příběhů podle obrázků). Znalost barviček si děti procvičily také při…

Číst dál →

Týden od 10.6. do 14.6.2019 ,,Roční období“

Tento týden jsme pokračovali v tématu Roční období. Hned v pondělí jsme si společně s dalšími třídami užili výlet na Chlum. Na výlet jsme vyrazili ráno hned po snídani a jeli jsme s třídou Berušek autobusem a tam jsme si všichni hráli na hřišti. Točili jsme se na kolotoči, hráli na pískovišti a povídali si…

Číst dál →

Naši školáci ve Zlínském deníku

skola

Milí rodiče, dne 19. 6. 2019 bude vydáno číslo Zlínského deníku, kde najdete příspěvek s našimi školáky. Toto vydání si můžete pořídit mimo jiné také na prodejně Potraviny ENAPO v Tečovicích. Prodej tohoto čísla zde bude mimořádně navýšen a zpětně nebude možné výtisk koupit.

Číst dál →

Týden od 3.6. do 7.6.2019 ,,Roční období“

Tento týden jsme se s dětmi věnovali tématu ,,Roční období“. Vyjmenovali jsme si je, při přiřazování demonstračních obrázků ke každému z nich jsme si pověděli jejich hlavní charakteristické znaky. Protože nejvýraznějším znakem aktuálního období je slunce, děti si namalovaly temperovými barvami sluníčko z papíru, které ještě společně dozdobíme proužky barevných papírů (,,Duhové sluníčko“). Zazpívali jsme si společně…

Číst dál →