LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2018

Logická olympiáda

Registrace do Logické olympiády 2018

Zveme všechny děti k účasti v soutěži Logická olympiáda 2018. Každý soutěžící se musí do 30. září registrovat na www.logickaolympiada.cz!

Každý, kdo chce soutěžit, se musí nejpozději do 30. září 2018 zaregistrovat pod svou e-mailovou adresou. Registrace z minulých let nejsou platné! Celý proces je velmi jednoduchý a nezabere více než několik minut. Na e-mailovou adresu bude soutěžícím zasláno jejich heslo a dále veškeré informace o soutěži. Každý účastník proto potřebuje mít platný a jedinečný e-mail, samozřejmě lze použít i e-mail rodičů. Více dětí se nemůže hlásit pomocí jednoho e‑mailu. Bližší informace najdete na oficiálním webu Logické olympiády.

Soutěžící se registrují na stránce Vstup do soutěže kliknutím na Chci se zaregistrovat a vyplněním osobních údajů – jméno, škola, třída, kategorie, případně nepovinně adresa a telefon. 

Rádi bychom požádali především rodiče dětí mladších 15 let o spolupráci a pomoc s registrací, protože je potřeba, aby rodič, či případně jiný zákonný zástupce, souhlasil se zpracováním osobních údajů dětí pro účely soutěže. Bez tohoto souhlasu nebude registrace platná a údaje nebudou do systému uloženy.

Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo, které bude sloužit ke vstupu do profilu soutěžícího a především pro přihlášení se do nominačního kola soutěže, které se bude vyplňovat on – line. Pokud přístupové heslo nedostanete, zkontrolujte spam a koš a případně si vyžádejte nové heslo na stránce Vstup do soutěže / Zapomněl jsem heslo.

Více informací o průběhu soutěže najdeš na záložce O SOUTĚŽI.

Mgr. Marta Miklová