Knížata – Svět, kde vládnou dobré knihy- katalog PODZIM 2017

Vážení rodiče, milé děti,

ráda bych vám stručně představila dětský klub KNÍŽATA, jehož prostřednictvím děti nakupují knížky a nákupem navíc podporují svoji školu. Projekt získal podporu Ministerstva školství ČR.

Nákupem knih z katalogů KNÍŽAT získává škola kredit, který se připisuje přímo na bodové konto školy. Kredity pak lze za nejvýhodnějších podmínek směnit na e-shopech knižních partnerů za nákup věcí, které škola využije pro svou výuku, případně volný čas.

Děti si dnes domů přinesly první vydání speciálního knížecího magazínu. Ten je plný skvělé zábavy a dobrého čtení. Tak si ho pečlivě prolistujte a nezapomeňte navštívit i web knížat www.knizata.cz

Nabídkou kvalitní četby z knižních katalogů u dětí podporujeme čtenářství a snažíme se zvýšit čtenářskou gramotnost dětí.

Věřím, že se budete královsky bavit a užijte si krásný podzim!

Objednávky, prosím, odevzdejte do 10. listopadu 2017. Děkuji.

Mgr. Marta Miklová