Vážení rodiče,

v úterý 31. října proběhne ve škole projektový den zaměřený na anglosaské tradice – Halloween.

Výuka bude probíhat podle rozvrhu (počet vyučovacích hodin), probírané učivo v jednotlivých předmětech může být inspirováno tématem Halloween. Záleží na vhodnosti propojení tématu s učivem.

Vás, vážení rodiče, bychom rádi poprosili o spolupráci při přípravě projektového dne.

Prosíme o pomoc dětem:

• Příprava kostýmů
  • Příprava strašidelného občerstvení

Pomozte dětem připravit drobné občerstvení na halloweenský brunch – vzájemná ochutnávka a zpestření dopolední výuky. Každá třída si připraví před třídu svůj strašidelný bufet, bistro a nabídne k ochutnávce ostatním žákům školy. Platidlem za strašidelné laskominy bude žeton (např. dýně). Každý žák obdrží cca 5 žetonů (podle počtu přinesených strašidelných laskomin).

• No backpack day – strašidelný

Jelikož bude výuka probíhat v halloweenském duchu, mohou žáci přijít do školy bez aktovky. Učebnice si mohou nechat ve škole nebo si je přinesou v něčem jiném, nežli v batohu či aktovce. Místo aktovky si však přinesou např. kotlík, jutový pytel, strašidelný kufr atd., kde budou mít pouzdro, klíče a čip.