Co máme v MŠ nového?

ikonka_ms

Dobrý den, školko…

…zdravíme tě po prázdninách plných sluníčka a letních radovánek. I v letošním školním roce nás čeká spusta práce, úsilí, činností a společných akcí. Ale ani přes prázdniny se v MŠ nezaháleho. Byla položena nová podlahová krytina v přízemí MŠ, proběhly stavební úpravy v prostorách 1. třídy, zakoupila se lehátka odpovídající novým hygienickým normám a byl na ně vyroben vestavěný nábytek. Z důvodů zpřísnění bezpečnostní normy ochrany veřejných budov byl nainstalován nový čipový systém. Od 29. 8. 2016 si můžete u školnice Marty Řihákové zakoupit čipy sloužící k otevírání budovy. Záloha za 1 čip je 100 Kč. Lze zakoupit i více čipů.

Měsíc září je charakteristický tím, že nastupují nové děti, které se především adaptují na prostředí mateřské školy, nové kamarády, paní učitelky, režim dne a také dodržování důležitých pravidel, jenž jsou pro život ve společnosti potřebné a nezbytné.

Do MŠ nastoupí šestnáct nových dětí. Snažíme se vytvářet klidné, pohodové a podnětné prostředí, tak, aby se v mateřské škole co nejdříve cítily bezpečně a příjemně. Ke zlepšení vzdělávání přispěje také nové přírodní hřiště a zahrada MŠ.