ASSEMBLY November 15

deti-2

V úterý 15. 11. se konalo další shromáždění – Assembly. Všichni jsme se sešli v učebně 1. třídy. Společně jsme hodnotili, jak se nám povedl vstup do nového školního roku. Také jsme dokázali pojmenovat věci, které bychom chtěli změnit, protože nám záleží na příjemném, upraveném prostředí naší školy a na vztazích mezi žáky i učiteli. Paní učitelka Březinová žákům promítla poutavou prezentaci o důležitosti charitativních akcí. Všichni jsme velmi pozorně naslouchali zajímavým informacím a věřím, že i letos vykonáme dobrý skutek a pomůžeme lidem v nouzi.
Velmi mě potěšila slova chvály třídních učitelek, které vyzdvihly žáky za jejich příkladné chování na různých akcích mimo školu. Rozcházeli jsme se  s myšlenkou, že všichni děláme chyby, smutné ale je se s nimi smířit a netoužit se stát moudřejšími…