112_0 (1)

Krásné nedělní dopoledne,

první školní týden máme za sebou. Z dětí jsou již čtvrťáci. Věřím, že už se do školy těší každé ráno tak jako já. Celý týden jsme se vzájemně poznávali a pracovali na dovednostech, které jsou hodně důležité k tomu, abychom se společně cítili dobře a dobře se nám pracovalo. Hodně času jsme věnovali pravidlům slušného chování a pravidlům ve třídě.

Od pondělí bude výuka již plně probíhat podle rozvrhu. Obalte dětem, prosím, všechny učebnice i pracovní sešity. Předejdeme tak všichni úhradám za poničení učebnic a následnému placení.

Přihlášky do kroužků, prosím, odevzdat do čtvrtka 14. září. Platbu za pracovní sešity, pracovní učebnice, sešity a výkresy pošlu v pondělí po dětech, částka činí 770,- Kč.

Zvu všechny rodiče na zahajovací třídní schůzky, které se konají ve středu 13. 9. 2017 v 16:30 hodin v naší třídě, uvítám Vaše dotazy a podněty. Účast rodičů je důležitá! Těším se na Vás.

Velká pochvala všem rodičům za rychlé vyplnění formulářů a včasné platby, prima.

Těším se na společnou spolupráci…zdraví…Marta Miklová