stažený soubor (1)

Chválím všechny děti za představení přečtených básnických sbírek a pozvání ke knihám, za seznámení s básníky i ilustrátory. Děti knihy představovaly s nadšením. Vybrané knihy měly úspěch, ve třídě se čte poezie a já mám radost.

Pochvala všem dětem za vánoční tvoření na jarmark. Sněhuláci se dětem moc povedly.

Děkuji panu Juříkovi za písek, který nám přinesl do třídy. Písek ještě využijeme na vánoční aranžmá a dekoraci.

Na úterý, prosím, přinést malou skleničku, budeme ještě vyrábět lucerničky. Děkuji.

Příští týden budeme očekávat návštěvu Mikuláše, nacvičovat vánoční vystoupení, ale také prověřím písemné dělení a mluvnické kategorie podstatných jmen.

Přeji klidnou adventní neděli.

Všechny moc zdravím, těším se na setkání s vámi.  Více informací k vystoupení si děti zapíší do úkolníčku.

Marta Miklová