19.6.2019 – T – Mobile Olympijský běh

Na středu 19. 6. 2019 jsme se už moc těšili. Čekal nás první T- Mobile Olympijský běh. Je pořádán pod záštitou Českého olympijského výboru a účastní se ho přihlášené školy po celé České republice. V 9.30 hodin se sešli všichni žáci i pedagogové na cvičném fotbalovém hřišti. Nejprve žáky přivítala paní ředitelka, pak následovala společná rozcvička na písničku Waka waka od Shakiry. Před desátou hodinou už se seřadili na startu žáci první třídy a vyběhli na okruh dlouhý 0,5 km. Následovali je žáci druhé třídy. Žáci třetí, čtvrté a páté třídy si poměřili síly na kilometrové trati. Celá akce se nesla v duchu olympijského hesla „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“. Medaili, zmrzlinu a diplom dostali v cíli za doprovodu písničky We are the champions všichni, kteří zdolali půl kilometrovou nebo kilometrovou trasu.

1. třída: 1. místo: Radek Sebera, 2. místo: Nikolas Pavlík, 3. místo: Lucie Kubáčková
  2. třída: 1.- 2. místo: Patrik Vaculík, Petr Sebera, 3. místo: Karolína Kuňáková
  3. třída: 1. místo: Fabien Prokop, 2. místo: Denis Družbík, 3. místo: Dominik Krejča
  4. třída: 1. místo: Anežka Vlčková, 2. místo: Vojtěch Novotný, 3. místo: Jakub Cigánek
  5. třída: 1. místo: Štěpán Kubáček, 2. místo: Michal Štika, 3. místo: David Vaculík

Moc děkujeme panu Ondíkovi za zmrzlinu, kterou dostali všichni žáci školy.

Děkujeme také za podporu a fandění dětem z mateřské školy a rodičům, kteří se přišli podívat. Těšíme se na příští rok!